Буковинська жіноча волейбольна ліга 2014/15 (календар, результати)

0

Для участі у ІІІ Буковинській жіночій волейбольній лізі заявились 12 команд.

 


Група А (районні команди) Група Б (чернівецькі команди)
Новоселицький район ОДЮСШ-1 (Накоскіна)
Киселів (Кіцманський район) ОДЮСШ-2 (Накоскіна)
Путильський район Чернівецький торговельно-економічний інститут (ЧТЕІ КНТЕУ)
Путильська ДЮСШ (Селятин) Педагогічний коледж ЧНУ
«ЧНУ-2» (Чернівці) ОДЮСШ-3 (Квітковська)
Збірна школярів (Кіцманський район) Чернівецький національний університет (ЧНУ-1)
Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж (ЧКЕПК)

***

Календар ігор

І етап

Група Б

9.10.14. м. Чернівці (зал ЧКЕПК)

15:00. ЧКПЕК – Педколедж – 0:3

16:30. ЧТЕІ КНТЕУ – ЧНУ-1 – 3:1

 

11.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)

15:00. ОДЮСШ-1 – ОДЮСШ-2 – 0:3

 

14.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)

17:00. ОДЮСШ-3 – ОДЮСШ-2 – 0:3

***

16.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)

17:00. ОДЮСШ-1 – ЧКЕПК – 3:1

18:30. ЧНУ-1 – ОДЮСШ-3 – 0:3

***

21.10.14. м. Чернівці (зал ЧКЕПК)

16:30. ЧКЕПК – ЧНУ-1 – 0:3

Зал ОДЮСШ

17:00. ОДЮСШ-2 – Педколедж – 3:1

18:30. ОДЮСШ-3 – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3

***

23.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)

17:00. ОДЮСШ-3 – ЧКЕПК – 3:0

18:30. ЧНУ-1 – ОДЮСШ-2 – 3:1

***

28.10.14. м. Чернівці. Зал ЧКЕПК

15:30. ЧТЕІ КНТЕУ – ЧКЕПК – 3:0

Зал ОДЮСШ

17:30. ОДЮСШ-1 – Педколедж – 0:3

***

30.10.14 (зал ОДЮСШ)

17:00. ЧТЕІ КНТЕУ – ОДЮСШ-2 – 3:0

18:30. ОДЮСШ-1 – ЧНУ-1 – 0:3

 

4.11.14. Зал педколеджу

15:00. Педколедж – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3

Зал ОДЮСШ

17:00. ОДЮСШ-2 – ЧКЕПК – 3:0

 

6.11.14 (зал ЧКЕПК)

15:00. ОДЮСШ-3 – ОДЮСШ-1 – 3:1

16:30. Педколедж – ЧНУ-1 – 3:1

 

11.11.14 (зал ОДЮСШ)

17:00. ОДЮСШ-1 – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3

18:30. Педколедж – ОДЮСШ-3 – 3:2

***

Група Б І В П Р/П О
1 ЧТЕІ КНТЕУ 6 6 0 18-1 18
2 ОДЮСШ-2 6 4 2 13-7 12
3 Педколедж 6 4 2 13-9 11
4 ОДЮСШ-3 6 3 3 11-10 10
5 ЧНУ-1 6 3 3 11-10 9
6 ОДЮСШ-1 6 1 5 4-16 3
7 ЧКПЕК 6 0 6 1-18 0

***

Група А

1.11.14. Путила

11:00. Новоселиця – Збірна школярів (Кіцманський район) – 3:0

12:00. Путильський район – Путильська ДЮСШ (Селятин) – 3:0

13:00. ЧНУ-2 – Киселів – 3:0

14:00. Збірна школярів – Путильська ДЮСШ (Селятин) – 0:3

15:00 ЧНУ-2 – Путильський район – 3:0

***

22.11.14. Новоселиця

11:00. Новоселиця – ЧНУ-2 – 2:3

12:00. Киселів – Путильський район – 1:3

13:00. Путильська ДЮСШ – Киселів – 3:1

14:00. Збірна школярів Кіцманщини – Путильський район – 1:3

15:00. Новоселиця – Путильська ДЮСШ 3:1

 

30.11.14. Киселів (Кіцманський район)

11:00. Киселів – Збірна школярів Кіцманщини – 2:3

12:00. Путильський район – Новоселиця – 3:2

13:00. ЧНУ-2 – Путильська ДЮСШ – 3:0

14:00. Новоселиця – Киселів – 3:1

15:00. Збірна школярів Кіцманщини – ЧНУ-2 – 0:3

***

Група A І В П Р/П О
1 ЧНУ-2 5 5 0 15-2 14
2 Путильський район 5 4 1 12-7 11
3 Новоселиця 5 3 2 13-8 11
4 Путильська ДЮСШ (Селятин) 5 2 3 7-10 6
5 Збірна школярів (Кіцманщина) 5 1 4 4-14 2
6 Киселів 5 0 5 5-15 1

***

Наступні ігри – «стінка на стінку» (по 4 команди з групи А  і Б) – 6-7 грудня у Чернівцях.

***

Перед ІІ етапом І В П Р/П О М
1 ЧНУ-2

Х

3:0

3:2

3:0

3 3 0 9-2 8 2
2 Путильський р-н

0:3

Х

3:2

3:0

3 2 1 6-5 5 4
3 Новоселиця

2:3

2:3

Х

3:1

3 1 2 7-7 5 5
4 Селятин

0:3

0:3

1:3

Х

3 0 3 1-9 0 8
1 ЧТЕІ КНТЕУ

Х

3:0

3:0

3:0

3 3 0 9-0 9 1
2 ОДЮСШ-2

0:3

Х

3:1

3:0

3 2 1 6-4 6 3
3 Педколедж

0:3

1:3

Х

3:2

3 1 2 4-8 2 6
4 ОДЮСШ-3

0:3

0:3

2:3

Х

3 0 3 2-9 1 7

***

6.12.14 (субота)

Обласна ДЮСШ

1

11:30. Новоселиця – ОДЮСШ-2 – 0:3

13:00. Селятин (Путильський район) – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3

14:30. ЧТЕІ КНТЕУ – Новоселиця – 3:0

16:00. Селятин – ОДЮСШ-2 – 0:3

 

Медуніверситет

12:00. ЧНУ-2 – ОДЮСШ-3 – 3:2

13:30. Путильський район – Педколедж – 0:3

15:00. Педколедж – ЧНУ-2 – 3:1

16:30. ОДЮСШ-3 – Путильський район – 1:3

***

7.12.14 (неділя)

Медуніверситет

10:00. Новоселиця – Педколедж – 1:3

11:30. Селятин – ОДЮСШ-3 – 0:3

13:00. ОДЮСШ-3 – Новоселиця – 3:1

14:30. Селятин – Педколедж – 0:3

 

Обласна ДЮСШ

11:30. ЧНУ-2 – ОДЮСШ-2 – 0:3

12:30. ЧТЕІ КНТЕУ – Путильський район – 3:0

13:30. ЧНУ-2 – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3

14:30. Путильський район – ОДЮСШ-2 – 0:3

***

  Підсумкове (ІІ етап) І В П Р/П О
1 ЧТЕІ КНТЕУ 7 7 0 21-0 21
2 ОДЮСШ-2 7 6 1 18-4 18
3 Педколедж 7 5 2 16-10 14
4 ЧНУ-2 7 4 3 13-13 10
5 ОДЮСШ-3 7 2 5 11-16 8
6 Путильський р-н 7 3 4 9-15 8
7 Новоселиця 7 1 6 9-19 5
8 Селятин 7 0 7 1-21 0

***

Фінальна четвірка (дата проведення буде визначена пізніше)

Півфінал

ЧТЕІ КНТЕУ – ЧНУ-2

ОДЮСШ-2 – Педколедж

***

 

Примітка: про наступні матчі та можливі зміни у календарі команди будуть проінформовані, а відповідна інформація буде розміщена на сторінці ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» (SportBuk.com). 

Організатор: обласний центр «Спорт для всіх» (з ініціативи Івана Васкана).

Головний суддя – суддя національної категорії Раца П. Г.

Головний секретар – суддя І категорії Федоряк О. І.

***

141029-Polozhennya-voley

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.