2

Лідери чемпіонату області 2014 р. на старті ІІ кола втрачають очки і, таки чином, підпускають до себе переслідувачів.

140829-obl-futbol-Bukovyna-2-Mayak-sportbuk.com (29)

Початок другого кола виявився супер результативним. У середньому за матч команди забивають по 5 і більше голів.

Багатим на голи видався і поєдинок між резервістами «Буковини» та чинним чемпіоном області «Маяком» (Великий Кучурів), який відбувся 29.08.14 на стадіоні «Мальва».

До перерви матч був «суховатим». На перерву команди могли піти за рахунку 1:0 на користь великокучурівців, якби не «гол у роздягальню» від Павла Григорчука. Проте не дуже довго тішилися юні футболісти – вже на першій хвилині другого тайму «Маяк» знову вивів вперед Юрій Косован, який потім оформив «хет-трик». Напевно, швидкий гол у дебюті другої половини зустрічі теж зіграв свою роль. Як і декілька прикрих помилок резервістів «Буковини» в захисті, які призвели до поразки з великим рахунком.
Взагалі «Маяк», звісно, переважає «Буковину-2» за класом, тож перемога чинного чемпіона стала цілком закономірною.

Окремо варто відзначити і другий гол Павла Григорчука, який ефектним ударом в падінні через себе спрямував м’яча у нижній лівий від воротаря кут.

13 тур

“Зарінок” – ФК “Мамаївці” – 0:1 (0:1)

Арбітр – Олександр Плахов

Асистенти арбітра – Василь Грушкевич, Іван Ткач

Спостерігач арбітражу – Олексій Лазенко

Гол: Вадим Попович (41)

Попередження: Дмитро Тимчук (87), Іван Антонюк (90+2) – Андрій Савчук (33), Ігор Таневський (30), Юрій Масікевич (88).

Вилучення: Андрій Савчук (50, друге попередження), Павло Мотуз (74, нецензурний вислів на адресу арбітра).

Біла-Урожай” – “Красна-Чудей” – 7:1 (4:0)

Арбітр – Михайло Маланчук

Асистенти арбітра – Іван Марчук, Олег Найко

Спостерігач арбітражу – Аркадій Томашевський

Голи: Олександр Лакуста (8,15,24,88), Михайло Лазоряк (26), Василь Кердей (63), Василь Крачун (87) – Іван Няйко (48).

Попередження: Віктор Молдован (39), Станіслав Третяк (89) – Дмитро Унгурян (44), Петря Мотреску (77).

На 40 хвилині матчу Ілля Гуцуляк («Красна – Чудей») не забив пенальті.

“Буковина-2” – “Маяк” – 2:6 (1:1) ФОТО140829-obl-futbol-Bukovyna-2-Mayak-sportbuk.com (18)-KosovanYura

Голи: Павло Григорчук (45, 85) – Ладік Мелконян (30), Юрій Косован (46, 66, 81), Дмитро Дучак (84, 90+2).

Арбітр – Микола Шевчук

Асистенти арбітра – Олександр Пислар, Денис Круглецький

Спостерігач арбітражу – Микола Осадець

Попередження: Ростислав Храпко («Маяк», 44).

«Буковина-2»: 71 Микола Гоменюк (1 Артур Різничук, 46), 22 Олег Кіцен (23 Ілля Тижненко, 46), 2 Павло Григорчук, 15 Василь Нікіфоряк, 4 Василь Ілащук, 3 Юліан Бабій (5 Роман Мороз, 46), 25 Микола Геник (40 Олександр Мартинюк, 62), 10 Сергій Негрич (19 Олександр Бужак, 57), 20 Тарас Коренга (17 Максим Дем’янюк, 63), 8 Сергій Пантєєв, 21 Іван Максимчук (35 Рахметулла Мамедов, 75). Тренери – Юрій Крафт, Віталій Куниця.

«Маяк»: 1 Ростислав Храпко, 3 Іван Тащук, 25 Сергій Жижиян, 8 Станіслав Вішніцький (13 Іван Гнат, 75), 20 Ігор Бойчук, 7 Микола Коваленко (2 Олександр Діденко, 75), 10 Олександр Тодорович (19 Роман Гнат, 70), 24 Дмитро натюк (6 Андрій Гідора, 72), 4 Андрій Фурега (9 Дмитро Лях, 56), 21 Ладік Мелконян (14 Дмитро Дучак, 70), 17 Юрій Косован (12 Юрій Соломян, 82).  Тренери – Юрій Шелепницький, Сергій Столярчук. Президент – Сергій Фенчук, віце-президент – Олег Кердей.

“Купка-Сучевени” – “Колос” – 0:3

Арбітр – Володимир Бамбурак

Асистенти арбітра – Денис Гуменюк, Дмитро Гамаль

Спостерігач арбітражу – Василь Маковій

Голи: Мар’ян Винту (19), Валерій Кукуряк (68), Андрій Ротарь (75).

Спостерігач арбітражу – Іван Тівілік

Голи: Іван Грігорку (75), Анатолій Ротар (90+2) – Микола Чигрин (9), Василь Кочерган (22).

Попередження: Юрій Жук (43) – Павло Середюк (78).

ФК «Металіст» – ФК «Зарінок» – 2:3

Арбітр – Валерій Шпирко

Асистенти арбітра – Іван Ткач, Мілош Петріч

Спостерігач арбітражу – Микола Каланча

Голи: Микола Бойко (27), Андрій Беженар (46) – Максим Соломян (22), Роман Зароченцев (26), Василь Луцик (82).

Попередження: Віталій Ісаєв (26) – Станіслав Бульбук (56), Ігор Мігалатюк (64).

«Підгір’я» – «Біла-Урожай» – 2:2 (0:1)