Футбол: Чемпіонат та Кубок Чернівецької області 2014 (календар, результати)

4

Для участі у чемпіонаті Чернівецької області з футболу 2014 року заявилось 12 команд.

КАЛЕНДАР

Чемпіонату та Кубку Чернівецької області з футболу

серед аматорів cезону 2014 року

ІІ коло (I коло – нижче)

12 тур

21.08     18.00        «Буковина-2» – ФК «Мамаївці»

21.08     18.00        ФК «Красна-Чудей» – ФК «Купка-Сучевени» – 7:3


23.08     18.00        ФК «Металіст»- ФК «Зарінок» – 2:3

23.08     18.00        «Колос»- ФК «Путила» – 2:2

23.08     18.00        ФК «Підгір’я» – ФК «Біла-Урожай» – 2:2

 

13 тур

28.08     18.00        ФК «Зарінок» – ФК «Мамаївці» – 0:1

28.08     18.00        ФК «Біла-Урожай» – ФК «Красна-Чудей» – 7:1

29.08     18.00        «Буковина-2» – ФК «Маяк» – 2:6

29.08     18.00        ФК «Купка-Сучевени» – «Колос» – 0:3

30.08     15.30        ФК «Путила» – ФК «Металіст»

***

14 тур

06.09     17.00        ФК «Маяк» – ФК «Зарінок» – перен.

06.09     17.00        ФК «Мамаївці»- ФК «Путила» – 4:1

04.09     17.00        ФК «Металіст»- ФК «Купка-Сучевени» – +:-

05.09     17.00        «Колос» – ФК «Біла-Урожай» – 0:3

04.09     17.00        ФК «Красна-Чудей»- ФК «Підгір’я» – 0:7

***

 

09.09 – 10.09 – 1/2 фіналу кубку області (перші матчі)

 

15 тур

11.09     17.00        ФК «Зарінок» – «Буковина-2» – 3:0

12.09     17.00        ФК «Путила» – ФК «Маяк»

12.09     17.00        ФК «Купка-Сучевени» – ФК «Мамаївці» – 2:2

13.09     17.00        ФК «Біла-Урожай» – ФК «Металіст» – 2:3

13.09     17.00        ФК «Підгір’я»- «Колос»

 

16.09 – 17.09 – резервні дні

 

15.09.14

«Маяк» – «Зарінок» – 1:1

16.09.14

«Буковина-2» – «Мамаївці» – 0:4

***

16 тур

18.09     17.00        ФК «Путила» – «Буковина-2» – 0:0

19.09     17.00        ФК «Маяк» – ФК «Купка-Сучевени» – 3:0

19.09     17.00        ФК «Мамаївці» – ФК «Біла-Урожай» – 2:3

19.09     17.00        ФК «Металіст» – ФК «Підгір’я» – 1:4

18.09     17.00        «Колос» – ФК «Красна-Чудей» – +:-

*** 

23.09 – 24.09 – 1/2 фіналу кубку області (матчі-відповіді)

 

17 тур

27.09     16.30        ФК «Путила» – ФК «Зарінок» – 2:4

25.09     16.30        ФК «Купка-Сучевени» – «Буковина-2» – 1:6

26.09     16.30        ФК «Маяк» – ФК «Біла-Урожай» – 1:2

27.09     16.30        ФК «Підгір’я» – ФК «Мамаївці» – 4:0

25.09     16.30        ФК «Красна-Чудей» – ФК «Металіст» – 0:1

 

18 тур

03.10     16.30        ФК «Зарінок» – ФК «Купка-Сучевени» – не відб.

02.10     16.30        «Буковина-2» – ФК «Біла-Урожай» – 2:6

03.10     16.30        ФК «Маяк» – ФК «Підгір’я» – перенос

02.10     16.30        ФК «Мамаївці» – ФК «Красна-Чудей» – 3:3

03.10     16.30        ФК «Металіст» – «Колос» – 3:2

 

05.10 – фінал кубку області

07.10 – 08.10 – резервні дні

 

11.10     16.00        ФК «Купка-Сучевени» – ФК «Путила» – -:+

11.10     16.00        ФК «Біла-Урожай» – ФК «Зарінок» – 2:0

09.10     16.00        ФК «Підгір’я» – «Буковина-2» – 2:0

10.10     16.00        ФК «Маяк» – ФК «Красна-Чудей» – 7:2

11.10     16.00        «Колос» – ФК «Мамаївці» – 0:0

***

Перенесена гра 15 туру

13.10.14 16:00 ФК «Путила» – ФК «Маяк» – 1:0

20 тур

17.10     16.00        ФК «Путила» – ФК «Біла-Урожай» – 1:3

17.10     16.00        ФК «Зарінок» – ФК «Підгір’я» – 5:2

16.10     16.00        «Буковина-2» – ФК «Красна-Чудей» – 1:0

16.10     16.00        ФК «Маяк» – «Колос» – 2:2

17.10     16.00        ФК «Мамаївці» – ФК «Металіст» – 0:1

 

Перенесена гра 18 туру

21.10.14  15.00   ФК «Маяк» – ФК «Підгір’я» – 2:2

21 тур

24.10     15.00        ФК «Біла-Урожай» – ФК «Купка-Сучевени» – +:-

24.10     15.00        ФК «Підгір’я» – ФК «Путила» – 3:3

24.10     15.00        ФК «Красна-Чудей» – ФК «Зарінок» – 2:11

24.10     15.00        «Колос» – «Буковина-2» – 0:3

24.10     15.00        ФК «Металіст» – ФК «Маяк» – 2:2

 

22 тур

01.11     14.00        ФК «Купка-Сучевени»- ФК «Підгір’я» – -:+

01.11     14.00        ФК «Путила» – ФК «Красна-Чудей» – 2:1

01.11     14.00        ФК «Зарінок» – «Колос» – 5:1

01.11     14.00        «Буковина-2» – ФК «Металіст» – +:-

01.11     14.00        ФК «Маяк» – ФК «Мамаївці» – 6:1

***

Турнірне становище

(підсумкове)

 

І

В

Н

П

М

О

1. ФК «Підгір’я»  

20

15

3

2

58-21

48

2. ФК «Зарінок»  

20

14

2

4

59-28

44

3. ФК «Біла-Урожай»  

20

14

2

4

52-28

44

4. ФК «Маяк»  

20

11

6

3

53-21

39

5. ФК «Мамаївці»  

20

9

4

7

31-31

31

6. ФК «Металіст»  

20

9

4

7

33-34

31

7. «Колос»  

20

6

5

9

24-33

23

8. «Буковина-2»  

20

5

2

13

23-41

17

9. ФК «Красна-Чудей»  

20

3

3

14

29-65

12

10. ФК «Путила»  

20

3

5

12

21-49

14

11. ФК «Купка»  

20

2

2

16

16-46

8

Результати матчів за участю ФК «Черемош» анульовано.

***

 

09.11 – Суперкубок області

***

1 тур

24.04. 17.00 ФК «Мамаївці» – «Буковина-2» – 2:1

25.04. 17.00 ФК «Зарінок» – ФК «Металіст» – 4:2

25.04. 17.00 ФК «Купка-Сучевени» – ФК «Красна-Чудей» – 3:1

25.04. 17.00 ФК «Черемош» – ФК «Маяк» – 0:4

26.04. 17.00 ФК «Путила» – «Колос» – 0:0

26.04. 17.00 ФК «Біла-Урожай» – ФК «Підгір’я» – 1:3

***

2 тур

01.05. 17.00 ФК «Маяк» – «Буковина-2» – 2:1

02.05 17.00 ФК «Мамаївці» – ФК «Зарінок» – 1:1

02.05 17.00 ФК «Металіст» – ФК «Путила» – 3:0

02.05 17.00 «Колос» – ФК «Купка-Сучевени» – 2:0

02.05 17.00 ФК «Красна-Чудей» – ФК «Біла-Урожай» – 2:4

02.05 17.00 ФК «Підгір’я» – ФК «Черемош» – 0:1

***

3 тур

08.05. 18.00 ФК «Черемош» – «Буковина-2» – 3:4 10.05. 18.00 ФК «Зарінок» – ФК «Маяк» – перен. на 24.05 10.05. 17.00 ФК «Путила» – ФК «Мамаївці» – 1:2 10.05. 18.00 ФК «Купка-Сучевени» – ФК «Металіст» – 2:5 10.05. 18.00 ФК «Біла-Урожай» – «Колос» – 0:4 10.05. 18.00 ФК «Підгір’я» – ФК «Красна-Чудей» – 3:0 ***

13.05 – 14.05. – 1/8 фіналу кубку області

4 тур

15.05. 18.00 «Буковина-2» – ФК «Зарінок» – 0:1 (Антон Батрак, 62)

16.05. 18.00 ФК «Мамаївці» – ФК «Купка-Сучевени» – 0:1 (Радік Болокан, 33)

16.05. 18.00 ФК «Металіст» – ФК «Біла-Урожай» – 1:1 (Дмитро Давидний, 52 – Іван Павлик, 25)

16.05 18.00 ФК «Красна-Чудей» – ФК «Черемош» – 3:1 (Ілля Гуцуляк, 4, 33, Костянтин Гатеж, 67 – Олександр Биндю, 14 а/г)

17.05. 18.00 ФК «Маяк» – ФК «Путила» – 3:1

17.05. 18.00 «Колос» – ФК «Підгір’я» – 2:4

***

20.05-21.05. – резервні дні

5 тур

22.05. 18.00 «Буковина-2» – ФК «Путила» – 1:3

23.05. 18.00 ФК «Купка-Сучевени» – ФК «Маяк» – 0:2

23.05. 18.00 ФК «Красна-Чудей» – «Колос» – 3:0

24.05. 18.00 ФК «Біла-Урожай» – ФК «Мамаївці» – 2:0

24.05. 18.00 ФК «Підгір’я» – ФК «Металіст» – перенос на 24.06.

24.05. 18.00 ФК «Черемош» – ФК «Зарінок» – 1:5

27.05 – 28.05. – 1/4 фіналу кубку області (перші матчі)

6 тур

29.05. 18.00 «Буковина-2» – ФК «Купка-Сучевени» – 3:2

29.05. 18.00 «Колос» – ФК «Черемош» – +:- 30.05.  18.00   ФК «Зарінок» – ФК «Путила» – 5:1 30.05.  18.00   ФК «Біла-Урожай» – ФК «Маяк» – 3:2 30.05.  18.00   ФК «Мамаївці» – ФК «Підгір’я» – 2:1 30.05.  18.00   ФК «Металіст» – ФК «Красна-Чудей» – 0:0

 

7 тур

06.06.14  18.00  «Купка-Сучевени» – ФК «Зарінок» – 0:5 05.06.14  18.00  ФК «Біла-Урожай» – «Буковина-2» – 3:0 07.06.14  18.00  ФК «Підгір’я» – ФК «Маяк» – 1:0 06.06.14  18.00   «Красна-Чудей» – ФК «Мамаївці» – 0:3 07.06.14  18.00  «Колос» – ФК «Металіст» – 4:2 07.06.14  18.00  ФК «Черемош» – ФК «Путила» – 0:1 ***

10.06. – 11.06. – 1/4 фіналу кубку області (другі матчі)

8 тур

12.06.  18.00   ФК «Красна-Чудей» – ФК «Маяк» – 0:4 13.06. 18.00 ФК «Мамаївці» – «Колос» – 2:1

13.06. 18.00 ФК «Металіст» – ФК «Черемош» – не відб.

14.06.  18.00   ФК «Путила» – ФК «Купка-Сучевени» – 0:0 14.06.  18.00   ФК «Зарінок» – ФК «Біла-Урожай» – 3:1 14.06.  18.00   «Буковина-2» – ФК «Підгір’я» – 1:3 ***

9 тур

20.06.  18.00   ФК «Красна-Чудей» – «Буковина-2» – 2:2 20.06.  18.00   ФК «Металіст» – ФК «Мамаївці» – 1:2 20.06.  18.00   ФК «Черемош» – ФК «Купка-Сучевени» – «Черемош» знятий із змагань 21.06.  18.00   ФК «Біла-Урожай» – ФК «Путила» – 3:0 21.06.  18.00   ФК «Підгір’я» – ФК «Зарінок» – 2:0 21.06.  18.00   «Колос» – ФК «Маяк» – 0:0 ***

24.06-25.06. – резервні дні

Перенесений матч 3 туру

24.05. 18.00 ФК «Зарінок» – ФК «Маяк» – 1:7

Перенесений матч 5 туру 25.06.14 18.00           ФК «Підгір’я» – ФК «Металіст» – 5:1

***

10 тур

27.06.  18.00   ФК «Купка-Сучевени» – ФК «Біла-Урожай» – 1:4

27.06.  18.00   ФК «Зарінок» – ФК «Красна-Чудей» – 3:1

27.06.  18.00   «Буковина-2» – «Колос» – 0:1

27.06.  18.00   ФК «Маяк» – ФК «Металіст» – 1:1

28.06. 18.00 ФК «Путила» – ФК «Підгір’я» – 0:7

 

11 тур 

03.07.  18.00   ФК «Красна-Чудей» – ФК «Путила» – 4:1

04.07.  18.00   ФК «Металіст» – «Буковина-2» – +:-

04.07.  18.00   ФК «Мамаївці» – ФК «Маяк» – 0:3

05.07.  18.00   «Колос» – ФК «Зарінок» – 0:4

05.07.  18.00   ФК «Підгір’я» – ФК «Купка-Сучевени» – 3:1

***

Турнірне становище (станом на 5.07.14)

І

В

Н

П

М

О

1. ФК «Підгір’я»

10

9

0

1

32-8

27

2. ФК «Зарінок»

10

7

1

2

27-17

22

3. ФК «Маяк»

10

6

2

2

24-8

20

4. ФК «Біла-Урожай»

10

6

1

3

22-16

19

5. ФК «Мамаївці»

10

6

1

3

14-12

19

6. «Колос»

10

4

2

4

14-15

14

7. ФК «Металіст»

10

3

3

4

16-19

12

8. ФК «Красна-Чудей»

10

2

2

6

13-23

8

9. ФК «Купка-Сучевени»

10

2

1

7

10-25

7

10. ФК «Путила»

10

1

2

7

7-28

5

11. «Буковина-2»

10

1

1

8

9-19

4

Результати матчів за участю ФК «Черемош» анульовано.

Бомбардири:

Павло ТАЛАНОВ («Підгір’я») – 15 (1)

Василь ЛУЦИК (“Зарінок”) – 14 (1)

Олександр ЛАКУСТА (“Біла-Урож.”) – 10 (2)

Ілля ГУЦУЛЯК (“Красна-Чудей”) – 9 (1)

Юрій КОСОВАН («Маяк») – 6

Максим ФЕДОРОВИЧ (“Металіст”) – 6 (2)

***

Примітка : 1/8 фіналу кубку Чернівецької області з футболу з однієї гри.; 1/4 та 1/2 з двох матчів. Фінал планується на день міста Чернівці у жовтні. Друге коло чемпіонату Чернівецької області з футболу планується розпочати 15-16 серпня. Завершення чемпіонату Чернівецької області з футболу планується 24.10.- 25.10.

***

Футбол: Чемпіонат Чернівецької області (всі чемпіони)

Футбол: Кубок Чернівецької області (усі переможці)

FFB-logo-krugle-copy

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

4 Комментарии

  1. bat_sion говорит

    Ех, Глибоки немає 🙁 

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Не так песимістично – Глибока стоїть на місці;) Команди з Глибоки поки що немає. Часи непрості. Ще буде!;)

  2. Коля говорит

    У ФК Колос – 7 очок,виправте будь ласка)

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Так, дякую за те, що помітили і підказали. І Колос перший. Але вже виправлю становище після туру;)

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.