Ліга дворового футболу 2013: В 1/8 фіналу зіграють всі, крім трійки лідерів

1

Прямі путівки до чвертьфіналу Ліги дворового футболу «Чернівці OPEN» (Ліга аматорів) 2013 р. дісталися трьом кращим командам першого етапу («Роша Ю», «Цецино» та «Проспект»).

Лідери регулярного Чемпіонату пройшли без боротьби перший етап плей-оф (1/8 фіналу) через те, що три130622-Rosha-turnir-sportbuk.com команди знялися зі змагань. У чвертьфіналі вони були «сіяні» на різних «полюсах» сітки. Решта команд «знайшли» своє місце у турнірній сітці шляхом жеребкування.

В 1/8 фіналу та чвертьфіналі переможці визначатимуться з одного матчу. Ці ігри попередньо заплановані на наступні вихідні (7-8.09.13). Найімовірніше, матчі відбудуться на стадіоні мікрорайону Роша (військово-спортивний ліцей).

 

1/8 фіналу


№1 «Роша Ю» проходить до чвертьфіналу напряму

12 «Вефіль» – 11 «Рест лайн»

8 «Стріт» – 6 «Легіон»

7 «Гравітон» – 13 «Нива»

3 «Проспект» проходить до чвертьфіналу напряму

9 «Дністер» – 5 «Прорив»

10 «Лук’яна Тім» – 4 «Люфтваффе»

2 «Цецино» проходить до чвертьфіналу напряму

Змагання відбуваються за підтримки обласного центру «Спорт для всіх». Координатори – волонтери Андрій Андрєєв та Олександр Гоголь.

Замість P.S. Враховуючи запитання, які задають окремі учасники, спробуємо роз’яснити деякі незрозумілі моменти. Чому вирішили визначати переможців не з двох, а з одного матчу? По-перше, це теж пропозиція від самих учасників (очевидно пропонують більш активні), а не силою нав’язане рішення. По-друге, час, як кажуть, «піджимає», адже треба дограти і Кубок, а осіння погода може підносити неприємні сюрпризи, що може значно ускладнити завершення змагань. Плюс домашні арени (поля/майданчики) у команд частіше доволі різні (одні майже міні-футбольні, інші – практично для великого футболу), а отже визначати переможця за підсумками двох ігор в таких різних умовах – теж проблематично. Та й якість більшості полів/майданчиків, м’яко кажучи, залишає бажати кращого… Якщо є пари, які обоюдно хочуть зіграти 2 матчі в 1/8 фіналу (і їх влаштовує розмір та якість майданчика/поля суперника), – немає проблем: домовляйтеся, визначайтеся і повідомте Оргкомітет, коли і де відбудуться ці два матчі (так, щоби до наступних вихідних включно, 14-16.09, визначити переможця пари). Те саме стосується пар, які, приміром, хотіли би (обоюдно) зіграти свій один матч на іншому (а не запропонованому) майданчику або полі, в інший день/час. Те, що влаштовує дві сторони, найімовірніше, буде підтримано автоматично. Давайте знати про такі взаємні домовленості;) Знову ж таки, не затягуючи час.

Щодо того, що спершу передбачалися «планові» пари в 1/8 фіналу – «сліпий» жереб ініціювали знову ж таки самі капітани під час жеребкування чвертьфіналу Кубку з дворового футболу. І команди, які мають амбітні плани поборотися, приміром, за призові місця, в будь-якому разі повинні вигравати на першому етапі плей-оф, в якому вони, як мінімум, були «застраховані» від зустрічі з лідерами регулярного Чемпіонату (першого етапу змагань). Присутні капітани запропонували «сліпий» жереб і ми його чесно провели в офісі облцентру «Спорт для всіх».

Можете не сумніватися, ініціатив або рішень, які ідеально влаштовували би всіх, просто не буває…

На додаткові запитання теж будемо відповідати (з можливими затримками, коли немає технічної можливості відповісти).

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.