Футбол: Турнір «4 регіони для Європи» можна дивитися в онлайні!

4

Уперше юнацькі змагання з футболу в Чернівцях транслюватимуться в прямому ефірі. Це результат спільних зусиль «Чернівці.ТВ»SportBuk.com та, звісно, організаторів турніру «4 регіони для Європи».

Нагадаємо, що міжнародні юнацькі змагання з футболу U-16 проводяться з 2002 р. У них беруть участь2013-4-regiony-dlya-Evropy-logo команди 16-річних з департаменту Майєнн (Франція), округу Швабія (Німеччина), Сучавського повіту (Румунія) та Чернівецької області. Змагання по черзі проводяться у Німеччині, Румунії, Франції та Україні.

Чернівецька команда виграла ці змагання поки що лише одного разу – у 2005 р. у Чернівцях. А ось як виступали наші земляки у попередніх турнірах: 2002 р. (Німеччина) – 3 місце, 2003 р. (Румунія) – 3 місце, 2004 р. (Франція) – 3 місце, 2005 р. (Чернівці) – 1 місце, 2006 р. (Німеччина) – 3 місце, 2007 р. (Румунія) – 3 місце, 2008 р. (Франція) – 4 місце, 2009 р. (Чернівці) – 2 місце, 2010 р. (Німеччина) – 3 місце, 2011 р. (Румунія) – 2 місце, 2012 р. (Франція) – 2 місце.

ХІІ турнір «Чотири регіони для Європи» гостює на полі з штучним покриттям ФОК «Олімпія».

Розклад матчів


21 серпня (середа)

16:00. Церемонія відкриття

16:45. Сучава – Майєнн – 1:2

18:15. Чернівці – Швабія – 0:0 (пен. – 4:2)

22 серпня (четвер)

10:00. Швабія – Сучава

11:30. Чернівці – Майєнн

23 серпня (п’ятниця)

9:00. Майєнн – Швабія

10:30. Чернівці – Сучава

12:00. Церемонія нагородження

Приємно зазначити, що вперше ці змагання транслюватимуться в онлайні в інтернеті. Завдяки спільним зусиллям SportBuk.com (Облцентр «Спорт для всіх») та «Чернівці.ТВ» ігри можна буде подивтися в прямій трансляції тут: chv.tv

 

 

Крім цього, за дорученням керівництва Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА (який є головним організатором змагань), газета «Освіта Буковини» забезпечать «фотопідтримку», тож фото з матчів можна буде переглядати на SportBuk.com та oblosvita.com.

***

Програма

проведення в Чернівецькій області ХІІ етапу юнацького футбольного турніру та молодіжного танцювального проекту «Чотири регіони для Європи»

19-24 серпня 2013 року

 

19 серпня, понеділок

18.30 – 19.30          Поселення учасників спортивної делегації у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей (вул. Винниченка, 119) та учасників культурної делегації у Чернівецькому професійно-технічному училищі № 8 (вул. Руська, 198).

20.00                       Вечеря.

20 серпня, вівторок

08.00 – 09.00           Сніданок

10.30 – 12.30           Спільне тренування спортивних команд (ФОК»Олімпія»), тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»).

13.00 – 14.00           Обід

14.30 – 15.30           Переїзд до ДІАЗ «Хотинська фортеця» (Хотинський район).

15.30 – 19.00           Екскурсія в ДІАЗ «Хотинська фортеця».

19.00 – 20.00           Переїзд до м. Чернівці

20.00 – 21.00           Вечеря

21 серпня, середа

08.00 – 09.00          Сніданок

10.00 – 12.30          Екскурсія делегацій по м. Чернівці

13.00 – 14.00          Обід

14.00 – 15.30          Спільне тренування спортивних команд (стадіон ФОК «Олімпія»), тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»)

16.00 – 16.30          Урочисте відкриття турніру (ФОК «Олімпія»).

16.45 – 18.10          Матч «Сучава» – «Майєнн» (стадіон ФОК «Олімпія»)

18.15 – 19.40          Матч «Чернівці» – «Швабія» (стадіон ФОК «Олімпія»)

16.45 – 19.40          Тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»)

20.00 – 21.00          Вечеря в їдальнях багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей та Чернівецького професійно-технічного училища № 8.

22 серпеня, четвер

08.00 – 09.00  Сніданок

10.0011.25 Матч «Швабія» – «Сучава» (стадіон ФОК «Олімпія»), тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»).

11.30 – 12.55 Матч «Чернівці» – «Майєнн» (стадіон ФОК «Олімпія»), тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»).

10.00 – 12.55 Тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»).

14.00 – 15.00      Обід

15.30 – 19.00 Вільний час

20.00 – 21.00    Вечеря

23 серпня, п’ятниця

07.30 – 08.00  Сніданок

09.00 – 10.25 Матч «Майєнн» – «Швабія» (стадіон ФОК «Олімпія»), тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»).

10.30 – 11.55 Матч «Чернівці» – «Сучава» (стадіон ФОК «Олімпія»), тренування танцювальних груп (Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»).

12.00 – 12.30           Урочисте закриття турніру, церемонія нагородження

(стадіон ФОК «Олімпія»).

12.30 – 13.30 Вільний час

13.30 – 14.30      Обід

15.00 – 17.00 Участь в урочистостях та святковому концерті, присвячених Дню Незалежності України, виступ танцювальних груп (Літній театр, центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка).

17.00 – 18.30 Вільний час.

18.30 – 19.00 Переїзд до туристично-розважального та гірськолижного комплексу «Сонячна Долини» (с. Бояни, Новоселицький район)

19.30 – 21.30 Святковий прийом. для іноземних делегацій у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі «Сонячна Долина» (с. Бояни, Новоселицький район)

  24 серпня, субота

08.00 – 09.00  Сніданок

10.00        Від’їзд делегацій.

***

Program

The XII stage of the junior football club and junior dance international project

“Four regions for Europe” August 19-24, 2013

 

August 19, Monday

 

18.30 – 19.30

Housing of the participants of sport delegation in multiprofile lyceum for gifted pupils(vul. Vinnychenka, 119) and the participants of cultural delegations in Chernivtsi technical college #8 (vul. Ruska, 198).

20.00

Dinner.

August 20, Tuesday

08.00 – 09.00 Breakfast.
10.30 – 12.30 Round training of sport teams (FOK “Olimpia”), training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
13.00 – 14.00 Lunch.
14.30 – 15.30 Departure to DIAZ “Khotyn fortress” (Khotyn rayon).
15.30 – 19.00 Excursion in DIAZ “Khotyn fortress” (Khotyn rayon).
19.00 – 20.00 Departure to Chernivtsi.
20.00 – 21.00 Dinner.

August 21, Wednesday

08.00 – 09.00 Breakfast.
10.00 – 12.30 Excursions of the delegations round Chernivtsi.
13.00 – 14.00 Lunch.
14.00 – 15.30 Round training of sport teams (FOK “Olimpia”), training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
16.00 – 16.30 Ceremonial opening of the tournament (FOK “Olimpia”).
16.45 – 18.10 Match «Suchava» – «Maien» (stadium FOK “Olimpia”).
18.15 – 19.40 Match «Chernivtsi» – «Shvabia» (stadium FOK “Olimpia”).
16.45 – 19.40 Training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
20.00 – 21.00 Dinner in canteens  of multiprofile lyceum for gifted pupils and technical college #8.

August 22, Thursday

08.00 – 09.00 Breakfast.
10.0011.25 Match «Shvabia» – «Suchava» (stadium FOK “Olimpia”), training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
11.30 – 12.55 Match «Chernivtsi» – «Maien» » (stadium FOK “Olimpia”), training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
10.00 – 12.55 Training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
14.00 – 15.00 Lunch.
15.30 – 19.00 Free time.
20.00 – 21.00 Dinner.

August 23, Friday

07.30 – 08.00 Breakfast.
09.00 – 10.25 Match «Maien» – «Shvabia» (stadium FOK “Olimpia”), training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
10.30 – 11.55 Match «Chernivtsi» – «Suchava»  (stadium FOK “Olimpia”), training of dancing groups (Chernivtsi oblast’ center for esthetical development (“Junist’ Bukovyny”).
12.00 – 12.30 Ceremonial closing of the tournament, ceremony of rewards.(stadium FOK “Olimpia”).
12.30 – 13.30 Free time.
13.30 – 14.30 Lunch.
15.00 – 17.00 Participation in the concert which is dedicated to the Independent Day of Ukraine, performance of dancing groups (Summer theatre, Shevchenko central park of culture and recreation).
17.00 – 18.30 Free time.
18.30 – 19.00 Departure to the touristic-recreational center «Soniachna Dolyna» (vil. Boiany, Novoselytsia rayon).
19.30 – 21.30 Gala levee for international delegations touristic-recreational center «Soniachna Dolyna» (vil. Boiany, Novoselytsia rayon).

  August 24, Saturday

08.00 – 09.00 Breakfast.
10.00 Departure of delegations.

***

PROGRAMM

Das XII. Fußballturnier und Tanzprojekt für Jugendliche «Vier Regionen für Europa»  

vom 19. bis 24. August 2013

 

Montag

19. August

18.30 – 19.30

Unterkunft der Teilnehner im Lizeum für begabte Kinder (Wynnytschenkostr. 119)  und im Czernowitzer  Berufsschule 8 (Ruskastr. 198)

20.00

Abendessen.

Dienstag

20. August

08.00 – 09.00 Frühstück.
10.30 – 12.30 Training der Sportmannschaften (Stadion «Olympia»),  Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen «Junist Bukowyny»)
13.00 – 14.00 Mittagessen.
14.30 – 15.30 Fahrt zum Kulturschutzgebiet «Festung von Chotyn»
15.30 – 19.00 Exkursion in der Festung.
19.00 – 20.00 Fahrt nach Czernowitz.
20.00 – 21.00 Abendessen.

Mittwoch

21. August

08.00 – 09.00 Frühstück.
10.00 – 12.30 Besichtigung der Stadt.
13.00 – 14.00 Mittagessen.
14.00 – 15.30 Training der Sportmannschaften (Stadion «Olympia»),  Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen «Junist Bukowyny»)
16.00 – 16.30 Festliche Eröffnung des Turniers.
16.45 – 18.10 Spiel  Suceava gegen Mayenne (Stadion „Olympia“)
18.15 – 19.40 Spiel Czernowitz gegen Schwaben (Stadion „Olympia“)
16.45 – 19.40 Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen „Junist Bukowyny“)
20.00 – 21.00 Abendessen im Speiseraum des Lizeums  für begabte Schüler und Czernowitzer Berusschule 8.

Donnerstag

22. August

08.00 – 09.00 Frühstück
10.0011.25 Spiel Schwaben gegen Suceava (Stadion „Olympia“), Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen „Junist Bukowyny“)
11.30 – 12.55 Spiel Czernowitz gegen Mayenne (Stadion „Olympia“), Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen „Junist Bukowyny“)
10.00 – 12.55 Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen „Junist Bukowyny“)
14.00 – 15.00 Mittagessen
15.30 – 19.00 Freizeit
20.00 – 21.00 Abendessen

Freitag

23. August

07.30 – 08.00 Frühstück
09.00 – 10.25 Spiel Mayenne gegen Schwaben (Stadion „Olympia“), Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen „Junist Bukowyny“)
10.30 – 11.55 Das Spiel Czernowitz gegen Suceava (Stadion „Olympia“), Training der Tanzgruppen (Czernowitzer Regionalzentrum für ästhetische Erziehung der Jugendlichen „Junist Bukowyny“)
12.00 – 12.30 Das festliche Abschlussfeier des Turniers und die  Zeremonie der Auszeichnung (Stadion „Olympia“)
12.30 – 13.30 Freiteit
13.30 – 14.30 Mittagessen
15.00 – 17.00 Teilnahme am festlichen Konzert und Auftritt der Tanzgruppen zum Tag der Unabhängigkeit der Ukraine (Czernowitzer Schewtschenko-Park, «Sommertheater»)
17.00 – 18.30 Freizeit
18.30 – 19.00 Fahrt zum touristischen Erholungs- und Skiort „Sonjatschna Dolyna“ (Bajany, Rajon Nowoselyzja)
19.30 – 21.30 Abschlussfest für ausländische Delegation im touristischen Erholungs- und Skiort «Sonjatschna Dolyna» (Bajany, Rajon Nowoselyzja)

  Samstag

24.August

08.00 – 09.00 Frühstück
10.00 Rückfahrt

***

Programme

de douzièmme étape du tournoi de football des jeunes et projet de danse de la jeunesse «Quatre régions de l’Europe»

19-24 août 2013

 

Lundi 19 août

18.30 – 19.30

Les participants de la délégation sportive descendent dans le lycée multidisciplinaire pour les enfants doués (rue Vynnytchenko, 119) et les participants de la délégation culturelle descendent dans l’école professionnelle № 8 de Chernivtsi (rue Rys’ka, 198).

20.00

Le dîner

 

Mardi 20 août

08.00 – 09.00 Le petit déjeuner
10.30 – 12.30 L’entraînement conjoint des équipes sportives (Complexe sportif d’Olympia), l’entraînement des groups de danse (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
13.00 – 14.00 Le déjeuner
14.30 – 15.30 Le trajet à la  «Forteresse de Hotyn» (Le région de Hotyn).
15.30 – 19.00 L’excursion dans la «Forteresse de Hotyn».
19.00 – 20.00 Le trajet à Chernivtsi
20.00 – 21.00 Le dîner

 

Mercredi 21 août

08.00 – 09.00 Le petit déjeuner
10.00 – 12.30 L’excursion des délégations à Chernivtsi
13.00 – 14.00 Le déjeuner
14.00 – 15.30 L’entraînement conjoint des équipes sportives (Complexe sportif d’Olympia), l’entraînement des groups de danse (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
16.00 – 16.30 L’innauguration du tournoi (Complexe sportif d’Olympia).
16.45 – 18.10 Match  «Soutchava» – «Mayenn» (Le stade du complexe sportif d’Olympia)
18.15 – 19.40 Match «Tchernivtsi» – «Chwabiya» (Le stade du complexe sportif d’Olympia)
16.45 – 19.40 L’entraînement des groups de danse (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
20.00 – 21.00 Le dîner dans les cantines du lycée multidisciplinaire pour les enfants doués et de l’école  professionnelle № 8 de Chernivtsi

 

Jeudi 22 août

08.00 – 09.00 Le petit déjeuner
10.0011.25 Match «Chwabiya» – «Soutchava»  (Le stade du complexe sportif d’Olympia), l’entraînement des groups de dance (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
11.30 – 12.55 Match «Tchernivtsi»  – «Mayenn»  (Le stade du complexe sportif d’Olympia), l’entraînement des groups de dance (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
10.00 – 12.55 L’ entraînement des groups de dance (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
14.00 – 15.00 Le déjeuner
15.30 – 19.00 Le temps libre
20.00 – 21.00 Le dîner

 

Vendredi 23 août

07.30 – 08.00 Le petit déjeuner
09.00 – 10.25 Match «Mayenn» – «Chwabiya»  (Le stade du complexe sportif  d’Olympia), l’ entraînement des groups de dance (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
10.30 – 11.55 Маtch «Tchernivtsi»  – «Soutchava»  (Le stade du complexe sportif d’Olympia), l’ entraînement des groupes de dance (Centre régional de l’éducation esthétique de Chernivtsi «Yunist Bukovyny»).
12.00 – 12.30 La clôture du tournoi, la cérémonie de la décoration(Le stade du complexe sportif d’Olympia).
12.30 – 13.30 Le temps libre
13.30 – 14.30 Le déjeuner
15.00 – 17.00 La participation à la célébration et au concert consacré au Jour de l’Independence de l’Ukraine; le spectacle  des groupes de dance (Le théâtre d’ Été,  le parc  central de culture et de repos Shevchenko)
17.00 – 18.30 Le temps libre
18.30 – 19.00 Le trajet au complexe de divertissement «Sonyachna dolyna» (village Boyany, région  de Novoselytsya)
19.30 – 21.30 L’accueil des délégations étrangères au complexe de divertissement «Sonyachna dolyna» (village Boyany, région de  Novoselytsya)

Samedi 24 août

08.00 – 09.00 Le petit déjeuner
10.00 Le départ

***

PROGRAM

de desfăşurare in regiunea Cernăuţi ediţiei a XII-a a Campionatului de fotbal pentru iuniori

şi a proiectului de dansuri pentru tineret «Patru regiuni pentru Europa»

19-24 august 2013

 

19 august, luni

18.30 – 19.30

Cazarea participanţilor delegaţiei sportive la liceul cu poli-profiluri pentru copii talentaţi (str. Vinnicenko, 119) şi a participanţilor delegaţiei culturale la liceul profesional nr 8 Cernăuţi (str. Ruska, 198)

20.00

Masa de cină

20 august, marţi

08.00 – 09.00 Micul dejun
10.30 – 12.30 Antrenarea comună a echipelor sportive (Comlexul de educaţie fizică şi agrement «Olimpia»), antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică «Tineretul Bucovinei» Cernăuţi)
13.00 – 14.00 Masa de pranz
14.30 – 15.30 Deplasarea la Cetatea Hotin (raionul Hotin)
15.30 – 19.00 Excursie la Cetatea Hotin
19.00 – 20.00 Deplasarea la Cernăuţi
20.00 – 21.00 Masa de cină

21 august, mercuri

08.00 – 09.00 Micul dejun
10.00 – 12.30 Exursie in oraşul Cernăuţi
13.00 – 14.00 Masa de pranz
14.00 – 15.30 Antrenarea comună a echipelor sportive (Comlexul de educaţie fizică şi agrement „Olimpia”), antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică „Tineretul Bucovinei” Cernăuţi)
16.00 – 16.30 Festivitatea de deschidere a turneului (C.E.F.A. «Olimpia»)
16.45 – 18.10 Meciul echipelor «Suceava» – «Mayenne» (stadionul C.E.F.A. «Olimpia»)
18.15 – 19.40 Meciul echipelor «Cernăuţi» – «Schwaben» (stadionul C.E.F.A. «Olimpia»)
16.45 – 19.40 Antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică «Tineretul Bucovinei» Cernăuţi)
20.00 – 21.00 Masa de cină la cantinele liceului cu poli-profiluri pentru copii talentaţi şi liceul profesional nr 8

22 august, joi

08.00 – 09.00 Micul dejun
10.0011.25 Mecul echipelor «Schwaben» – «Suceava» (stadionul C.E.F.A. «Olimpia»);antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică „Tineretul Bucovinei” Cernăuţi)
11.30 – 12.55 Mecul echipelor «Cernăuţi» – «Mayenne» (stadionul C.E.F.A. «Olimpia»);antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică „Tineretul Bucovinei” Cernăuţi)
10.00 – 12.55 Antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică „Tineretul Bucovinei” Cernăuţi)
14.00 – 15.00 Masa de pranz
15.30 – 19.00 Program liber
20.00 – 21.00 Masa de cină

23 august, vineri

07.30 – 08.00 Micul dejun
09.00 – 10.25 Mecul echipelor «Mayenne» – «Schwaben» (stadionul C.E.F.A. «Olimpia»);antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică „Tineretul Bucovinei” Cernăuţi)
10.30 – 11.55 Mecul echipelor «Cernăuţi» – «Suceava» (stadionul C.E.F.A. „Olimpia”);antrenarea grupurilor de dansatori (Centrul regional de educaţie estetică „Tineretul Bucovinei” Cernăuţi)
12.00 – 12.30 Festivitatea de inchidere a turneului, ceremonia de premiere (C.E.F.A. „Olimpia”)
12.30 – 13.30 Program liber
13.30 – 14.30 Masa de pranz
15.00 – 17.00 Participarea la festivităţile şi spectacolul artistic, consacrate Zilei Independenţei a Ucrainei; evaluarea in scenă a grupurilor de dansatori (Teatrul de vară, Grădina Publică «T.Gr.Şevcenko»)
17.00 – 18.30 Program liber
18.30 – 19.00 Deplasarea la Comlexul turistic şi schi-resort «Valea insorita» (s. Boian, raionul Noua Suliţă)
19.30 – 21.30 Seară de recepţie pentru delegaţiile venite din alte state la Comlexul turistic şi schi-resort «Valea insorita» (s. Boian, raionul Noua Suliţă)

  24 august, sambătă

08.00 – 09.00 Micul dejun
10.00 Plecarea delegaţiilor

***

2013-4-regiony-dlya-Evropy-afisha-2

 

Чотири регіони для Європи Сучава, Чотири регіони для Європи, округ Швабія, департамент Майєнн, повіт Сучава, Чернівецька область, ХІІ International football tournament U-16 Four regions for Europe, International football tournament U-16 Four regions for Europe, Four regions for Europe, Буковина, футбол, буковинський футбол, чернівецький футбол, турнір Чотири регіони для Європи, Mayen, Schwabia, Suceava, Chernivtsi, Four regions for Europe online, Буковинський спортивний портал sportbuk.com, буковинський спорт Мазурашу, спорт Чернівці Мазурашу, буковинський спорт sportbuk.com

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.