Фото: «Буковинська миля» 2009 р.
У 2009 р. переможцем Відкритого Кубку Чернівецької області з бігу на 1 милю «Буковинська миля» став буковинець Микола Лабовський (офіційний партнер – туркомплекс «Аква-Плюс»). На фініші він на 0,33 сек. випередив волинського кіцманчанина Олександра Борисюка, який представляє спортклуб «Гешко». Третє місце виборов Віталій Волошин з Черкас.
Відео (телеканал «Чернівці»):
***
Фото: Ольга Мазурашу, sportbuk.com
***
![DSC_9337-finish-Labocsjkiy-Borysuk-Voloshyn-copy-mini](http://sportbuk.com/wp-content/uploads/2010/09/DSC_9337-finish-Labocsjkiy-Borysuk-Voloshyn-copy-mini-300x211.jpg)