ВК «Будівельник»

Офіційна сторінка волейбольного клубу «Будівельник-Динамо-Буковина» (Чернівці).

КЛУБНІ НОВИНИ

СКЛАД КОМАНДИ

– сезон-2011/12

– сезон-2010/11

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

сезон-2011/12

сезон-2010/11

КУБОК УКРАЇНИ

– 2011

– 2010

ФОТО

***

ІСТОРІЯ КЛУБУ

Чернівецька волейбольна команда, яка нині відома як «Будівельник» (скорочена назва), вперше заявила про себе на національній арені у 2001 р. – ще як «Динамо». Того року чернівецькі динамівці виграли аматорський чемпіонат України.

Згодом керівництво УМВС України у Чернівецькій області та директор ВАТ «Чернівецький цегельний завод №3» Василь Ватаманюк домовилися про спільну підтримку перспективної волейбольної дружини. У 2003 р. на базі успішного цегельного підприємства було засновано волейбольний клуб «Будівельник-Динамо-Буковина» на чолі з Василем Ватаманюком.

У 2004 р. новий клуб посів 2 місце в аматорському чемпіонаті України. Того ж року ВК «Будівельник-Динамо-Буковина» (Чернівці) дебютував на професійній арені – у чемпіонаті України серед команд І ліги, де в сезоні-2004/05 виборов срібні нагороди та право зіграти за право підвищитися у класі з передостанньою командою вищої ліги – «Динамо-Академія» (Київ). У серії до трьох перемог «будівельники» виграли два матчі в гостях (3:1, 3:1) і один вдома (3:0) та увійшли до вищої ліги.

У вищому дивізіоні «Будівельник-Динамо-Буковина» здобув нагороди всіх гатунків: сезон 2005/06 – 3 місце, 2006/07 – 2 місце у вищій лізі (програли перехідні ігри за право виступати у Суперлізі харківській «Юридичній академії», рахунок серії – 0:3), 2007/08 – 1 місце у вищій лізі (перейшли до Суперліги). Крім цього, у 2005 р. «будівельники» пробилися до півфіналу Кубку України, де їх суперниками були три колективи з Суперліги.

Дебют ВК «Будівельник-Динамо-Буковина» (тренер – Юрій Мельничук) у Суперлізі виявився фантастично вдалим – 2 місце! У фіналі чернівецька команда поступилася гранду вітчизняного волейболу харківському «Локомотиву» (на виїзді 0:3, 1:3, вдома 3:2, 1:3). У Кубку України-2008 «будівельники» посіли у півфінальній групі 2 місце і програли заочну боротьбу за путівку до фіналу «Кримсоді» (Красноперекопськ) через гіршу різницю партій.

У сезоні-2009/10 «Будівельник-Динамо-Буковина» (тренер – Сергій Побережченко) у Кубку України зупинився на півфінальній стадії, а у Чемпіонаті України пробився до фінальної четвірки, де посів 4 місце.

З липня 2010 р. чернівецьку команду очолив Віталій Осипов.

Після того, як з життя пішов Василь Ватаманюк (15.02.2011 р.), чернівецька команда опинилась на межі зникнення. За підтримки обласної влади та окремих любителів волейболу, буковинці дограли поточний чемпіонат (5 місце) і навіть зіграли ще один сезон у Суперлізі, який, щоправда,завершили на останньому місці. Більшу частину цього сезону волейболісти і тренери відпрацювали на ентузіазмі, тобто без зарплати… На цьому команда припинила своє існування.

КЕРІВНИЦТВО КЛУБУ

Президент ВК «Будівельник-Динамо-Буковина» – Ватаманюк Людмила Михайлівна

Засновник клубу: Ватаманюк Василь Ананійович (12.01.47-15.02.11)

ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР КЛУБУ:

ПАТ «Чернівецький цегельний завод №3»

КООРДИНАТИ

м. Чернівці, вул. Кармелюка, 78, Тел.  (0372) 538-394, т/ф  (03722) 3-23-80

E-mail: cegel.z.n3@ukrpost.ua

***

ГІМН ВК «БУДІВЕЛЬНИК»
Не можна у спорті
без адреналіну,
А наш кумир з дитинства
– волейбол.
Нас знає вся спортивна
Україна,
Гей, «Будівельник», треба,
треба гол!
І хай суперник
гостро атакує,
Піднімемо з підлоги
м’яч лихий.
Для нас авторитетів
не існує –
Ми «блок» завжди проб’ємо
будь-який.

Крізь павутиння мудрих
комбінацій
До перемоги ми знайдемо
шлях.
І під шалені вибухи овацій
Заб’ємо м’яч, як
забивають цвях.

Всі ми разом
команда-родина,
Хай гуде, хай гуде
зелений гай.
«Будівельник-Динамо-
Буковина»,
Забивай, забивай, забивай!

(автор – Заслужений діяч мистецтв України Віктор Рурак)

ЛОГОТИПИ

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Логотип ВК «Будівельник-Динамо-Буковина»