«CHE-BASKET» – срібні призери першолігового чемпіонату України

0

Команда «CHE-BASKET» зіграла в Хмельницькому третій фінальний матч плей-оф чемпіонату України з колективом «Хмельницька Політехніка» (Хмельницький). Інформує chebasket.com.

Після першої чверті перевагу в одне очко мали господарі майданчику – 23:22. У ході другої чверті баскетболісти «Хмельницької Політехніки» спочатку також отримали невелику перевагу у рахункові (44:40), однак підопічні Геннадія Водовоза зуміли вийти вперед – 48:46.

Початок третьої чверті був за господарями майданчику, які мали десятиочкову перевагу – 58:48. Зрештою, буковинська команда зуміла скоротити розрив у рахункові.

Перед четвертої чвертю «Хмельницька Політехніка» вигравала з рахунком 73:70. А за три хвилини до завершення четвертої чверті рахунок був нічийним – 87:87. На жаль, у підсумку чернівецька команда поступилася – 88:93 (результат серії – 1:2).

Буковинська команда стала срібним призером першолігового чемпіонату України.

У складі «Хмельницької Політехніки» переможцем першолігового чемпіонату України став буковинець Василь Федоряк, який у сьогоднішньому матчі набрав 13 очок.

Серед гравців «CHE-BASKET» найрезультативнішими гравцями матчу стали Владислав Лисаненко (25), Олександр Шашков (20) та Максим Воробйов (17).

«Хмельницька Політехніка» – «CHE-BASKET» – 93:88 (23:22, 23:26, 27:22, 20:18)

Судді: Олександр Опарін, Антон Кітаєв, Микита Мельник.

«Хмельницька Політехніка»: Роман Савіч (8), Вадим Палюх (20), Микита Базилєв (22), Сергій Ярошевич, Микола Несущий (3), Олександр Бужанський, Олександр Євчишин, Сергій Кузьменко (10), Василь Федоряк (13), Андрій Аніськов, Максим Лисяк (17+14 підбирань), Олег Сивулицький.