УСК «Довбуш» переміг багаторазового призера аматорського чемпіонату України

0

24 квітня на штучному полі ФОК «Олімпія» відбувся 12 тур Аматорського чемпіонату України з футболу в якому чернівецький УСК «Довбуш» зустрівся з багаторазовим призером аматорського чемпіонату України ФК «ОДЕК» (Оржів).

У своїй групі «ОДЕК» посідає друге місце,  а восени цей колектив переграв «Довбуш» з рахунком 5:0, тому гра обіцяла бути цікавою. Чернівчани в першому таймі діяли від оборони та будували свою гру від захисту воріт. У гостей були кілька неточних ударів головою, щодо «Довбуша» можна відзначити тільки удар Дмитра Дучака на 32 хвилині. Тому можна зазначити, що у першій частині гри команди гострих моментів практично не створили.
В середині другого тайму своїм дебютним голом відзначився той самий Дмитро Дучак. Нападник «Довбушу» завдав удару головою після подачі Артема Меркушова. Представників Рівненської області тиснули на ворота господарів, але відібрати перемогу у чернівецького колективу їм не вдалось.

УСК «Довбуш» перемагає та посідає у групі 1 четверте місце.