Після першої чверті представники Рівненської області мали невелику перевагу – 26:23. А ось у другій та третій чвертях кращими були підопічні Геннадія Водовоза. На четверту чверть баскетболісти чернівецької команди вийшли з перевагою у 19 очок – 81:62. У четвертій чверті господарі майданчику лише спромоглися скоротити перевагу «CHE-BASKET» у рахункові.

Здобувши перемогу з результатом 99:88, буковинська команда зробила перший крок до фіналу плей-оф.

Найбільше очок CHE-BASKET» принесли Владислав Лисаненко (30), Олександр Шашков (28) та Максим Воробйов (20). У четвертій чверті Максим Воробйов, на жаль, зазнав травми.

Другий матч між CHE-BASKET» та «Маяком» відбудеться 20 квітня у Чернівцях.

«Маяк» (Сарни) – «CHE-BASKET» – 88:99 (26:23, 18:27,18:31, 26:18)

«Маяк»: Вадим Довідний (12), Вадим Рудковський, Олександр Костецький, Дмитро Кравченко (30), Роман Маярчук (9), Максим Мулик, Олег Станішевський (9), Олександр Рихлюк (14+16 підбирань), Василь Федорчук (3), Денис Сотник (11).

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко, Микита Цуркан, Максим Нестеренко, Андрій Кобець (5+9 результативних передач), Вадим Івонуц (3), Денис Камінський, Нікіта Когут (13), Микита Мальгінов, Олександр Шашков (28), Максим Воробйов (20), Олександр Радомський, Владислав Лисаненко (30).

У першому матчі іншої півфінальної пари «Хмельницька Політехніка» перемогла у Кропивницькому місцеву команду «Золотой Вєк-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» (Кропивницький) – 86:85.

Буковинський баскетболіст «Хмельницької Політехніки» Василь Федоряк набрав 20 очок, зробив 13 підбирань та 3 результативні передачі.