Цього разу, на жаль, буковинська команда поступилася з рахунком 74:100. Після кожної із чвертей господарі збільшували свою перевагу у рахункові.

Найбільше очок «CHE-BASKET» приніс Олександр Шашков – 27.

Рахунок серії став нічийним – 1:1. Тепер учасник чвертьфіналу плей-оф визначатиметься у третьому матчі.

«CHE-BASKET» (Чернівці) – «Вінницькі Зубри» (Вінниця) – 74:100 (21:28, 22:28, 16:21, 15:23)

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко, Микита Цуркан (6), Максим Нестеренко, Андрій Кобець (2), Вадим Івонуц, Нікіта Когут (8), Олександр Радомський, Олег Штефанчук, Олександр Шашков (27), Максим Воробйов (19), Денис Камінський, Владислав Лисаненко (12).

«Вінницькі Зубри»: Ігор Левчук (1), Роман Гуменюк (8), Юрій Шкондя (34), Євген Романов (5), Данило Тарасюк, Денис Яцик (14), Микола Здирка, Олексій Немикін (6+12 підбирань), Сергій Слободянюк (8), Андрій Гуцалюк (17), Ярослав Бондар (4), Олександр Главатчук (3).