У ФОК «Олімпія» відбувся 7-й тур Чемпіонату з футзалу

0

Хочеться розпочати із центрального матчу туру, в якому зустрілися давні суперники – «ТОМ-студіо» і «Волока». Волочани зі стартових хвилин  почали потужно тиснути на суперника в ході першої половини матчу. Достатньо сказати, що рахунок дійшов до 5:0 на користь «Волоки». Гравці «ТОМ-студіо» відповіли трьома забитими голами. Тож, фінальний рахунок 5:3 і боротьба за «золото» чемпіонату значно загострюється!

У другому матчі «Урожай» переграв ФК «Чернівці», який проводить свій не найкращий сезон. Можна відмітити незвично велику кількість попереджень, наявність видалень, суперечок між гравцями. Хоча, безперечно, «Урожай» переграв суперника в усіх компонентах гри. При рахунку 4:0 на користь «Урожая» чернівчани покинули поле гри, хоча до завершення матчі залишалося 5 хвилин. Тепер підсумком цієї гри стане рішення КДК: або рахунок залишиться у силі, або ФК «Чернівці» зарахують технічну поразку.

«ВНВ-group» вигравав у «ЧОЕК» 3:0, 4:2, а гра все одно завершилася бойовою нічиєю 5:5 і значна частина команд продовжує йти групою в нижній турнірній таблиці чемпіонату. Команда  «Vel-Team», програвала 2:0, проте не тільки не поступилась, а й здобула перемогу з остаточним рахунком 2:4. «Аренівці» у звітному турі не залишили жодних шансів «Маккабі» – 5:2. Це – друга поспіль перемога «Арена» в Чемпіонаті і, відповідно, друга поспіль поразка у «маккабійців». Інформує пресс служба Асоціації футболу Чернівецької області.