III тур Відкритого чемпіонату Чернівців з футзалу

0

Зіграно матчі третього туру відкритого чемпіонату Чернівців з футзалу.

Перемогу в  III турі святкували команди «Урожай», «ЧОЕК», «Чернівецький рятувальник», ФК «Волока» та «TOM. Studio».

«Урожай» розгромив «Маккабі». Гравці «Урожай»  вразили ворота суперників аж 10 разів!  У першому таймі «Урожай» забив суперникові лише два голи, а ось у другій половині зустрічі гравці «Урожаю» розійшлись на повну. Підсумковий рахунок зустрічі – 10:1 на користь «Урожаю».

«Урожай» – «Маккабі» – 10:1 (2:0)

«Урожай»: Денис Купчанко, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олег Керчу, Андрій Савчук, Максим Ілюк, Тарас Таріца, Сергій Рибак, Денис Хандій, Ярослав Гаталяк, Юрій Головачук, Михайло Рябий.

«Маккабі»: Юрій Генцар, Дмитро Макаренко, Вадим Лучик, Микола Таріца, Володимир Смола, Богдан Унгурян, Дмитро Дучак, Вячеслав Пантя.

Голи: Богдан Унгурян (26) – Тарас Таріца (8,23,30), Сергій Рибак (13,27), Ярослав Гаталяк (21), Андрій Савчук (24), Максим Ілюк (30,38,40).

Переможець в матчі «Арена» – «ЧОЕК» був зрозумілий після першого тайму.-«ЧОЕК» вирішив ще у першому таймі забила чотири голи у ворота своїх суперників. А вже у другому таймі дубль оформив Віктор Сорочан.

«Арена» – «ЧОЕК» – 2:6 (1:4)

«Арена»: Владислав Мельников, Дмитро Бараняк, Михайло Гураль, Дмитро Волощук, Олександр Шевчук, Дмитро Сосновський, Дмитро Унгурян, Назар Гливка, Ярослав Глущак.

«ЧОЕК»: Ігор Стефанишин, Григорій Іванчук, Михайло Лазоряк, Ілля Сорока, Андрій Лесік, Віктор Сорочан, Віталій Сорочан, Василь Луцик, Руслан Гунчак, Віталій Ткачук, Віталій Длужанський, Олег Демидовський.

Голи: Ярослав Глущак (14), Михайло Гураль (38) – Віктор Сорочан (5,40), Руслан Гунчак (10), Михайло Лазоряк (16), Віталій Ткачук (17), Василь Луцик (37).

Найбільш цікавим виявився матч «ВНВ-Group» – «Чернівецький рятувальник». В першому таймі «Рятувальники» забили суперникові шість голів. Але другий тайм став справжнім сюрпризом. «ВНВ-Group» навіть мала шанс врятувати матч. У другій половині гри гравці «ВНВ-Group» вразили ворота свого суперника чотири рази. Зрештою, «Чернівецький рятувальник» зуміли втримати перевагу – 7:6.

«ВНВ-Group» – «Чернівецький рятувальник» – 6:7 (1:6)

«Чернівецький рятувальник»: Сергій Урсуляк, Михайло Парменов, Олександр Баланецький, Юрій Масікевич, Сергій Самборський, Вадим Українець, Вадим Попович, Юрій Гумен, Павло Головко.

«ВНВ-Group»: Віталій Вістовський, Вадим Вістовський, Максим Беслюбняк, Андрій Філіпчук, Володимир Шородок, Віктор Ягнич, Олександр Гащук, Влад Базелюк, Максим Пенюк, Олег Савосік, Павло Віщук.

Голи: Влад Базелюк (11,31), Андрій Філіпчук (25,35), Олександр Баланецький (34, автогол), Володимир Шородок (39) – Юрій Масікевич (4,9,17), Олександр Баланецький (7), Вадим Попович (14,27), Юрій Гумен (18).

ФК «Волока» без особливих труднощів переграв команду «Vel-team». Щоправда, «Vel-team» відкрив рахунок в матчі. Але фарту не вистачило  – 5:1.

«Vel-team» – ФК «Волока» – 1:5 (1:3)

«Vel-team»: Олександр Карапка, Вадим Кікарош, Вадим Бута, Олег Клевчук, Віктор Молдован, Денис Бульба, Віталій Чебан, Віталій Абрамяк.

ФК «Волока»: Віталій Мотреску, Сергій Париський, Олександр Тодорович, Андрій Гордей, Геннадій Куляк, Олександр Темерівський, Вадим Пислар, Іван Молофій, Володимир Найко, Степан Маковійчук, Олександр Дележа.

Голи: Вадим Бута (11) – Олександр Дележа (14,30), Андрій Гордей (15), Олександр Темерівський (16), Олександр Тодорович (24).

Після офіційного нагородження за сезон 2019/20. Срібний призер («TOM. Studio») довів, що справедливо посів торік своє місце і переграв свого опонента з рахунком – 5:2.

«TOM. Studio» – ФК «Чернівці» – 5:2 (3:1)

«TOM. Studio»: Ростислав Храпко, Олег Молдован, Юрій Антонюк, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик, Денис Зачиковський, Микола Липчук.

ФК «Чернівці»: Леонід Львов, Микола Цепа, Артем Єлов, Олег Циганчук, Ігор Дончак, Роман Блажко, Сергій Купріч, Олександр Боднарчук, Артур Новотрясов.

Голи: Сергій Максимчук (4,18,32), Микола Липчук (18), Павло Бабій (40) – Сергій Пантєєв (2), Олег Циганчук (33).