«CHE-BASKET» вдруге поступився «Хмельницькій Політехніці»

0

22 листопада команда «CHE-BASKET» зіграла другий домашній матч першолігового чемпіонату України з «Хмельницькою Політехнікою». Інформує chebasket.com.

Після першої чверті гості вигравали з перевагою у 19 очок. У наступних чвертях підопічні Геннадія Водовоза гідно протидіяли лідерові групи 3. Щобільше, наші земляки виграли третю чверть – 21:20. На жаль, перевага гостей у першій чверті далася взнаки – матч завершився перемогою «Хмельницької Політехніки» – 102:77.

Позитивним моментом гри є те, що пристойний ігровий час отримали перспективні гравці чернівецької команди – Максим Нестеренко, Олег Штефанчук, Денис Камінський, які відзначилися результативними діями. Олег Штефанчук приніс буковинському колективові 8 очок, Максим Нестеренко – 3, Денис Камінський – 2. В активі Дениса ще 5 підбирань. Цікаво, що Денис Камінський набрав перші очки у матчах за «CHE-BASKET».

Найбільше очок господарям майданчику приніс капітан чернівецької команди Вадим Івонуц – 16+6 результативних передач. 14 очок в активі Олександра Радомського (4 влучних трьохочкових кидка). По 13 очок набрали

«CHE-BASKET» – «Хмельницька Політехніка» – 77:102 (12:31, 26:28, 21:20, 18:23)