«Спарта-Дрім-Тім» – переможці ветеранського Кубку області-2020

0

Сьогодні, 9 жовтня, завершився сезон-2020 у ветеранському футболі. Завершився він фінальним поєдинком Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». На штучному полі ФОК «Олімпія» зустрілися команди ФК «Черемош – Вижниця» та ФК «Спарта – Дрім-Тім».

У першій половині гри більш активними були представники Вижницького району. Наприкінці першого тайму удар по воротах «Дрім-Тіма» з рикошетом від захисників таки потрапив у ціль. Гол на свій рахунок записав Володимир Берник.

Друга половина матчу була зовсім не схожа на першу. Вже на початку другого тайму чернівчани зрівняли рахунок. А на 37 хвилині «Дрім-Тім» вже вийшли вперед. За рахунку 2:1 вижничани мали шанси зрівняти рахунок і створити інтригу. Але на 52 хвилині Мирослав Стецюк відзначився втретє і закрив питання про володаря трофею в цьому році.

Кращими гравцями матчу визнано Степана Гакмана (ФК «Черемош – Вижниця») та Андрія Мельничука (ФК «Спарта – Дрім-Тім»).

У церемонії нагородження взяли участь перший заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк і директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський.

ФК «Черемош – Вижниця» – ФК «Спарта – Дрім-Тім» – 1:3

ФК «Черемош – Вижниця»: Дмитро Труфин, Степан Гакман (капітан команди), Сергій Олексійович Гакман, Сергій Петрович Гакман, Дмитро Курик, Анатолій Радул, Володимир Берник, Олександр Шулько, Володимир Савчук, Віктор Ткачук, Олексій Загул, Михайло Колотило, Юрій Лінський, Олександр Костецький, Олександр Равлюк, Віталій Албота, Юрій Клим, Руслан Подоляк.

ФК «Спарта – Дрім-Тім»: Андрій Мельничук, Микола Курик, Руслан Кувіла, Мирослав Стецюк, Микола Чобан, Олександр Доскалюк, Віталій Чорногуз, Ігор Мігалатюк, Іван Мельник, Василь Твердохліб, Андрій Дущак, Іван Павлюк, Василь Максимюк, Дмитро Андріящук, Віталій Капацин, Юрій Шелепницький, Сергій Дубковецький, Ілля Куруляк.

Голи: Володимир Берник (30) – Мирослав Стецюк (32,37,52).