«Лідер» переміг у буковинському дербі

0

30 січня у ФОК «Олімпія» відбувся матч шостого туру друголігового чемпіонату України (група 3) з футзалу між командами «Лідер» (Чернівці) та «Дністер» (Новодністровськ).

У першому таймі “лідерці” мали явну перевагу і забили 4 голи. По одному голу на свій рахунок записали Віталій Чехов (7) та Віталій Чебан (18), а Павло Бабій відзначився “дублем” (3,20).

На 26 хвилині зустрічі чернівецька команда довела рахунок до розгромного. Вадим Бута розписався у ворота команди з Новодністровська. 5:0 на користь «Лідера». Після цього гравці «Дністра» “прокинулись”. Андрій Архілюк (+34) та Павло Шишмарьов (35,40) забила на двох три голи.

Рахунок після фінального свистка – 5:3. Перемога СК «Лідер»!

Також хочемо відзначити, що у складі «Лідера» дебютував досвідчений голкіпер Андрій Мельничук, який зробив відчутний внесок у результат матчу для своєї команди.

СК «Лідер» – «Дністер» – 5:3 (4:0)

30 січня 2020 р. Чернівці. ФОК «Олімпія»

Арбітр – Олександр Плахов (Чернівці), другий арбітр – Василь Фурман (Чернівці), хронометрист – Андрій Телегей (Чернівці), делегат АФУ – Іван Фурман (Чернівці).

СК «Лідер»: Андрій Мельничук, Станіслав Іоніцой, Павло Хмара, Вадим Бута, Олег Клевчук, Павло Бабій, Олександр Карапка, Віталій Чехов, Віталій Абрамяк, Віталій Чебан. Тренер – Олег Клевчук.

ФК «Дністер»: Ярослав Білик, Максим Дімітров, Петро Попик, Олександр Бурлака, Володимир Мороз, Володимир Бербека, Ростислав Ткачук, Андрій Архилюк, Павло Шишмарьов, Максим Коломієць, Олександр Шишмарьов, Олег Олійник. Тренер – Юрій Шевчук.

Голи: Павло Бабій (3,20), Віталій Чехов (7), Віталій Чебан (18), Вадим Бута (26) – Андрій Архилюк (+34), Павло Шишмарьов (35,40).