Біг Миру 12.05.2019: реєстрація на «масовку»

0

У рамках «Бігу Миру 2019», крім масового забігу на 2 милі (для всіх охочих – незалежно від віку і статусу), відбудуться також естафетні змагання серед команд навчальних закладів.

Декілька років організатори пропонували також змагання на дистанціях 6 миль та 10 миль, але інтерес до них був мінімальний, тому цього року ці змагальні дистанції не заплановані.

На дистанцію 2 милі, як і раніше, можна і варто заявлятися і попередньо (що спростить процедуру отримання номеру і заощадить час на місці) і, як виняток, також в день старту на місці. 

Традиційно серед всіх учасників, які зареєструються і завершать дистанцію, будуть розіграні велосипеди, футболки-вишиванки та інші призи.

«Біг Миру 2019» відбудеться у неділю, 12 травня. Старт і фініш – на Соборній площі.

Відкриття та колективна розминка – з 11:30. Старт «Бігу Миру» – о 12:00.

Для учасників з інших міст – спеціальні ціни на поселення, за умов попередньої реєстрації та замовлення через організаторів (sport-cv@ukr.net, Facebook).

Приєднуйтесь до гарного спортивного дійства
і підтримайте ідеї Миру та здорового способу життя!

***

  • Співорганізатори змагань: Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради, СК «Гешко»Чернівецьке обласне відділення НОК України, обласна федерація легкої атлетики, управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації,  Чернівецький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх», міське управління освіти, відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ, «SPORT for PEACE».
  • Генеральний партнер – готель «Буковина» (Валерій Чинуш).
  • Партнер – Асоціація готельєрів Чернівців (Андрій Брязкало).
  • Гарна підтримка – модельна агенція «ШоуТайм».
  • Фото-партнер – фотостудія «Dreamton» («Дрімтон», вул. Якоба фон Петровіча, 7, екс-Ломоносова), Сергій Ахременко, Анатолій Бойда, Ольга Мазурашу, Ольга Маник, Ярослав Галан…
  • Партнери розміщення – готель «Черемош», «Георг палац».
  • Благодійний партнер – Фонд «Я Майбутнє України»

***

Реєстрація в інтернеті (до 9.05.2019 р. включно)

***

Leave A Reply

Your email address will not be published.