Чернівчанин поїхав на олімпійський відбір зі збірною Молдови

0

На кваліфікаційному відбірному турнірі з карате до Юнацьких Олімпійських ігор, який розпочався у Хорватії, Буковина представлена лише одним чернівчанином, який туди вирушив у складі збірної Молдови.

Йдеться про тренера СК «Лідер» Андрія Лазаренка, який тепер тренує збірну сусідньої держави.

У цих змаганнях розігрується по 4 з 8-ми путівок на Юнацьку Олімпіаду у кожній з трьох категорій серед юнаків та дівчат. Боротися за ці путівки можуть по одному представнику від держави у кожній номінації. Вихованці чернівецької школи карате, на жаль, до збірної не відібрались.

Формула розіграшу цих чотирьох путівок дещо незвична. Першого дня змагань у кожній категорії визначаються фіналісти, які автоматично отримують право участі в Юнацьких Олімпійських іграх. Другого дня решта учасників, крім фіналістів, розпочинають боротьбу з нуля, і знову визначають двох фіналістів (фактично бронзових призерів турніру), які також отримують путівку на Юнацьку Олімпіаду.

У складі збірної Молдови, яку тренує чернівецький фахівець Андрій Лазаренко, на ці відбірні олімпійські змагання вирушив один каратист, – повідомляє SportBuk.com.

***

***

Серед українців путівку на Юнацьку Олімпіаду першого дня здобув Роберт Широян (Дніпро), який виграв свою категорію:

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.