Буковинці привезли 19 нагород з турніру в Німеччині

0

Успішно виступили чернівчани на міжнародному турнірі з карате в німецькому місті Галле, який зібрав понад 60 клубів з 8 країн.

Чернівці та Україну в цілому представляв клуб Української Федерації Карате – «Тай-Сен» (Чернівці). Чернівчани у невеликому складі – 20 вихованців Євгена Мотовиліна та Руслана Білоскурського – показали гарну підготовку, хоч це був перший турнір після Нового року для тайсенівців.

Лише одного виграного фіналу не вистачило нашим буковинцям для того, щоб зайняте перше загальнокомандне місце! З результатом 7 золотих, 7 срібних та 5 бронзових нагород ми посіли друге місце у загальному заліку!

Куцак Влад

Вже 9-11 березня в Чернівці приїжджає один з провідних фахівців в світі карате Оліва Себа, який буде проводити семінар по тактичній підготовці. Після буде насичений змагальний період з участю наших спортсменів, як на території України так і за її межами.

Інформація SportBuk.com надав клуб «Тай-Сен»