Представнику буковинського панкратіону присвоїли звання заслуженого

1

Інформацією про те, що титулованому представнику Чернівецької обласної федерації панкратіону Юрію Чижевському присвоїли звання «Заслужений майстер спорту України», публічно поділився його наставник Ігор Наконечний.

 

На своїй сторінці у Facebook Ігор Наконечний написав:

«МЕНІ ЯК ТРЕНЕРУ ВІД ДУШІ ПРИЄМНО!!!!!!!!!! ВІТАЄМО НАШОГО СПОРТСМЕНА!!!
ЮРІЯ ЧИЖЕВСЬКОГО – із присвоєнням звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ”!

3 разовий – чемпіон Світу з панкратіону
3 разовий призер Світу з панкратіону
Багаторазовий чемпіон Європи!
ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ПІДТРИМКУ!!!!
Будемо робити все, щоб прославляти Чернівці й Україну!!»

Юрій Чижевський справді є майстерним і титулованим панкратіоністом і бійцем ММА. Було б добре, якби Ігор Наконечний (або, можливо обласна федерація) розповсюдив і повнішу спортивну біографію нового заслуженого майстра спорту. Та й «багаторазовий чемпіон Європи» звучить трохи дивно – невже Юрій стільки разів вигравав чемпіонат Європи, що його наставник збився з рахунку?.. Солідніше було б публічно поширити конкретизовані дані. А в контексті не дуже приємних «нюансів» навколо Євро-2016 (де, за протокольними даними, учасників було менше, ніж медалей), можливо, доречно було б оприлюднити дані про всі європейські та світові успіхи Юрія Чижевського, вказавши назви змагань, місця і дати проведення (або бодай країна та рік), номінація, в якій відзначався, кількість учасників у відповідній категорії, кількість країн, які були представлені на тому чи іншому чемпіонаті Європи та світу (з радістю розмістимо такі дані і на SportBuk.com, якщо Ігор Наконечний або федерація надасть їх). Аби шанувальники спорту не думали, що всі ті медалі здобуті в умовах такої «конкуренції», як на Євро-2016

Вистачає того, що знавці спорту розуміють, що у неолімпійських видах спорту відзначаються переважно ті, які не змогли добитися успіхів у висококонкурентних олімпійських видах спорту, або, іншими словами, ті спортсмени, які обминули надзвичайно високу олімпійську конкуренцію. У цьому контексті дивним виглядає, коли, наприклад, півфіналістці Олімпійських ігор 2012 р. та 2016 р., срібній призерці чемпіонату світу, дворазовій чемпіонці Європи серед дорослих (Командний чемпіонат Європи та чемпіонат Європи в приміщенні), чемпіонці Європи серед юніорок, переможниці Європейського Олімпійського юнацького фестивалю (це лише найвагоміші успіхи) Наталці Лупу профільне міністерство так і не присвоїло звання «Заслужений майстер спорту України», зате представникам не олімпійських видів присвоюють без проблем… Дивно… Може, правду кажуть, що такі питання вирішуються нерідко завдяки «додатковому стимулюванню» відповідних посадовців?..

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com

***

На Євро-2016 з панкратіону учасників було менше, ніж медалей?!

***

Міністерство виділило панкратіону на Євро-2016 450 тис. Депутати і спонсори знали це?

***

Міськрада виділила гроші ФК «Буковина»: +300 тис. чи -500 тис.?..

***

Успіх буковинців на ЧС-2016 з панкратіону (фото)

***

1 Комментарий
  1. Михайло говорит

    Молодель Мазурашу! !! Правильно сказали! Ви дійсно розвиваєте Олімпійські види. .???

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.