Баскетбол (І ліга): Юні чернівчани «напрягли» другу команду групи «Захід» (відео)

0

У першому матчі 4 туру першолігової першості України з баскетболу (група «Захід») чернівецький БК «StarLife-2-Ірбіс» 3.12.16 у залі педколеджу приємно здивував у протистоянні проти БК «Калуш-ПНУ», який наразі йде на другому місці.

Юні підопічні Геннадія Водовоза, разом із бронзовим призером минулорічної першості у складі першої чернівецької команди Романом Яремієм, примудрилися навіть доволі впевнено виграти першу чверть – 20:14. У другій чверті чернівчани теж трималися молодцями. І якби, мовою анекдоту, «читали слово, коли вгадували всі літери», то цілком могли би піти в ролі лідерів і на велику перерву. Але… Досвід взяв гору, і у другій половині зустрічі гості з Франківщини на чолі з досвідченим Олегом Пелехом, скориставшись певним провалом у грі господарів, втекли у вирішальний відрив. На фініші боротьба фактично йшла вже лише за перемогу у четвертій чверті, бо долю зустрічі, за великим рахунком, було вирішено раніше. І знову юні чернівчани втратили реальну можливість потішити своє спортивне самолюбство очковою перевагою у чверті. Не вистачає ще ігрової стабільності. Але перспективи очевидні;)

БК «StarLife-2-Ірбіс» – БК «Калуш-ПНУ» – 52:73 (20:14, 10:19, 8:21, 14:19)

БК «StarLife-2-Ірбіс»: 4 Андрій Козак (18), 5 Артур Фреш-Стаханов (2), 7 Олег Побережник (8), 9 Артем Сімака, 10 Богдан Писанчин (14), 12 Микита Цуркан (3), 14 Роман Яремій (7).

БК «Калуш-ПНУ»: 10 Віталій Рудинський (13), 9 Роман Сокіл (4), 13 Володимир Педенко (11), 8 Андрій Співак (15), 12 Гі Чікамбуд (Конго, 19), 14 Сергій Хованець (5), 5 Олег Пелех (6).

4.12.16.

БК «StarLife-2-Ірбіс» – БК «Калуш-ПНУ» – 36:91 (7:20,12:18, 10:30,7:23)

БК «StarLife-2-Ірбіс»: 4 Андрій Козак (20), 5 Артур Фреш-Стаханов, 7 Олег Побережник, 9 Артем Сімака, 10 Богдан Писанчин (7), 12 Микита Цуркан, 14 Роман Яремій (9).

БК «Калуш-ПНУ»: 10 Віталій Рудинський (17), 9 Роман Сокіл (8), 13 Володимир Педенко (17), 8 Андрій Співак (25), 12 Гі Чікамбуд (17), 14 Сергій Хованець (2), 5 Олег Пелех (5).

Судді – Руслан Чехімський, Андрій Танащук, секретар – Володимир Мизюк, секундометрист – Петро Бежан.