Відзначення 25-річчя НОК України у Чернівцях (фото, відео)

0

У четвер, 26.11.15, у конференц-залі готелю «Буковина» відзначили 25-ліття Національного Олімпійського комітету України.

Вище професійне училище КНТЕУ (кулінарне) презентувало "ювілейний" торт
Вище професійне училище КНТЕУ (кулінарне) презентувало “ювілейний” торт

Церемонія нагородження з нагоди олімпійського ювілею відбулась у рамках звітної Асамблеї обласного відділення НОК України.

Спершу на Асамблеї заслухали звіт голови відділення – зіркового бігуна Івана Гешка. Роботу за звітний період визнали задовільною. Це офіційне формулювання. А у своїх виступах члени відділення переважно оцінювали роботу відділення на чолі з Гешком вище, ніж «сухе» «задовільна».

Також Асамблея уповноважила голову відділення звернутися до обласної ради та обласної державної адміністрації з проханням навіть не розглядати питання щодо можливого об’єднання управління молоді та спорту і департаменту освіти і науки, з пропозицією розглянути можливість виокремлення фізичної культури і спорту в окремий підрозділ обласної влади. Також Івана Тарасовича уповноважили звернутися до ради і адміністрації з клопотанням щодо виділення коштів для вирішення житлово-побутових проблем олімпійців, спільними зусиллями з міською владою.

Церемонію нагородження в рамках святкування 25-річчя Національного Олімпійського комітету України розпочали з головних дійових осіб олімпійського руху – учасників Олімпійських ігор:

Ліна Герасименко (стрільба з лука, учасниця Олімпійських ігор 1996 р., рекордсменка Олімпійських ігор)

Тетяна Дорохова (стрільба з лука, учасниця Олімпійських ігор 2012 р.)

Микола Лабовський (легка атлетика, учасник Олімпійських ігор 2012 р.)

Лідія Січенікова (стрільба з лука, учасниця Олімпійських ігор 2012 р.)

Декілька олімпійських героїв були відсутні з поважних причин: Тетяна Мунтян (стрільба з лука, фіналістка Олімпіади-88), Тетяна Шинкаренко (гандбол, бронзова призерка Олімпійських ігор 2004 р.) та Наталія Лупу (легка атлетика, півфіналістка Олімпіади-2012) – їм презенти передадуть при нагоді.

Учасникм Паралімпійських ігор:

Ірина Терлецька-Волинець (стрільба з лука, учасниця Паралімпійських ігор 2004, 2008 і 2012 р.). Останній олімпійський цикл Ірина представляла сусідню Івано-Франківщину, але все ж вона наша, буковинка. Ірина прийняла запрошення взяти участь в ювілейному заході, але через непрості погодні умови таки не змогла приїхати.

Сергій Михайлов (легка атлетика, учасник Паралімпійських ігор 2012 р.)

Мала бути відзначена і Олена Скубак (учасниця Паралімпійських ігор 2000 р.), але, на жаль, вона прихворіла.

Далі нагородили людей, без яких точно не було би олімпійців – їх наставників.

Георгій Миронюк (легка атлетика, тренер Івана Гешка, заслужений працівник фізичної культури і спорту України)

Володимир Степанов (легка атлетика, тренер Наталії Лупу і Сергія Сенюкова, заслужений працівник фізичної культури і спорту України)

Денис Тищук (легка атлетика, тренер Миколи Лабовського, заслужений працівник фізичної культури і спорту України)

(Денису Іллічу, який 16 листопада відсвяткував своєї 70-ліття, Іван Гешко вручив і ювілейну відзнаку, голова обласної федерації легкої атлетики Валерій Чинуш – грошову винагороду, а секретар міської ради Ярослав Кушнірик – почесну грамоту від міської ради та годинник від міського голови)

Олег Осипенко (стрільба з лука, тренер Лідії Січенікової, заслужений тренер України)

Андрій Дорохов (стрільба з лука, тренер Тетяни Дорохової)

На жаль, не змогли завітати на захід поважні фахівці зі стрільби з лука – Анатолій Єгоров та Наталія Єгорова, Світлана Капанадзе.

Звісно, не могли не згадати і про Юнацьку Олімпіаду. Перша наша учасниця цих Ігор Лідія Січенікова отримала презент вже як доросла олімпійка. А минулого року учасницею ІІ Юнацької Олімпіади була ще одна лучниця Вікторія Олексюк.

Не менш важлива номінація – меценати і партнери олімпійського руху:

Валерій Чинуш (депутат міської ради, партнер не лише одразу декількох олімпійців та багатьох спортивних проектів, а й сьогоднішнього свята, за що окреме велике спасибі)

Георгій Козьма (депутат обласної ради, партнер Миколи Лабовського і меценат спорту)

партнер Лідії Січенікової – Василь Зазуляк теж не зміг бути присутнім.

Іван Семенюк (депутат обласної ради і віце-президент обласного відділення НОК України, а також, до речі, партнер церемонії нагородження, за що теж велике спасибі)

На правах заступника голови відділення Іван Васильович й сам виконав почесну місію і вручив презент та грамоту найбільш титулованому олімпійцю: Іван Гешко (учасник Олімпійських ігор 2000, 2004 (5 місце) і 2008 років).

Наступну відзнаку передали з Національного Олімпійського комітету України – для багаторічного заступника голови відділення Віталія Омельянчука.

Не забули і про не олімпійські види спорту. Як відомо, за підсумками минулого року кращою спортсменкою України з не олімпійських видів спорту була визнана наша земляка.

Анна Беженар (панкратіон, багаторазова чемпіонка Європи та світу),

її тренер – Ігор Наконечний (заслужений тренер України, старший тренер молодіжної збірної, обраний 25.10.15 депутатом міської ради).

Далі був відзначений один з найактивніших за останній період волонтерів: Микола Кочубей.

Ветеранів спорту відзначили в особі голови асоціації ветеранів спорту нашої області: Василь Палагнюк

Ще одна приємна номінація – надійні друзі і партнери відділення:

Богдан Вітовський (начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації, член виконкому відділення)

Святослав Дяконюк (у минулому багаторічний керівник міського спорту і член виконкому відділення)

Георгій Кіріл (заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії з боротьби самбо, почесний громадянин Новоселиці і один з кращих організаторів спорту в Україні)

Євген Дзівідзінський (директор фізкультурно-спортивного комплексу «Олімпія» і цим все сказано)

Відзначили і єдиного штатного працівника відділення – бухгалтера Надію Пуздряк.

І, звісно, не може бути й мови про успішну пропаганду олімпійських ідеалів без засобів масової інформації.

Від олімпійського відділення вручили подяки та презенти місцевим телеканалам:

ТРК «Чернівці»

Телеканал ТВА і персонально Сергій Батюк (якому, до слова, днями присвоїли звання Заслужений журналіст України, з чим ще раз вітаємо)

Обласна держтелерадіокомпанія «Буковина» і персонально Ігор Савчин (автор і ведучий програми «Спорт-тайм» – до слова, переможця конкурсу «Україна Олімпійська»)

ТРК «АСС» – представництво 5 каналу

Телеканал «Чернівецький промінь»

Окремо привітали з поважним ювілеєм ветерана буковинського спорту і спортивної журналістики – головного спортсмена газети «Буковина» Михайла Михайловича Кукурудза, який 25.11.15 відсвяткував повноліття 75-ліття.

Церемонію вела чарівна Людмила Семенюк (співведуча шоу-програми «Зірки естради – зіркам спорту», телевізійних «Веселих стартів», ПИВФЕСТу, «Буковинської милі», «Ярмарку здоров’я» тощо).

SportBuk.com

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Відзначення 25-річчя НОК України у Чернівцях 26.11.15

***

Гешко «наїхав» на бюрократію і вимагає від влади окремий підрозділ спорту (відео)

***

***

***

Асамблея НОК 2015: За Євробаскет-2017 у Києві та припинення спортивної еміграції

***

Радійте спортсмени – міністр Жданов доповів про суцільний позитив! (Згідні?!)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.