Футбол: «Волока» у КУ 2015 встояла в гостях проти команди Шацьких та Алієва!

0

У першому чвертьфінальному поєдинку аматорського Кубку України з футболу лідер чемпіонату Буковини ФК «Волока» 30.09.15 зіграв унічию на виїзді з командою, за яку виступають екс-гравці «Динамо» (Київ) Максим Шацьких та Олександр Алієв.

Aliev-Shatskyh-Ruh-Vynnyky-

Причому по ходу зустрічі буковинці вигравали 1:0 і мали ще декілька чудових моментів для взяття воріт, тобто могли не лише вирвати перемогу, а й забезпечити собі цілком комфортний запас. За словами Валентина Подольського, один гол Сергія Янчика арбітр не зарахував в дебюті зустрічі, не помітивши, що м’яч перетнув лінію воріт, а в іншому епізоді Сергій міг вразити практично вже порожні ворота, але трішки не пощастило. І у ворота «Волоки» господарі забили на другій доданій хвилині першого тайму, хоча доданого часу не передбачалось. Загалом, на думку Валентина, справедливим був би рахунок 1:3.

Утім, і нічия залишає чудові шанси перед повторним поєдинком, який відбудеться 7.10.15 у с. Волока. Як зазначає напівжартома місцевий бізнесмен і шанувальник футболу Марин Гуралюк, час бронювати місця;)

1/4 фіналу

Перші матчі

30 вересня 2015 р.

«Рух» (Винники Львівської обл.) — ФК «Волока» (Чернівецька обл.) — 1:1 (1:1)
16.30. Стадіон «ім. Б. Маркевича» (Винники)
300 глядачів
«Агробізнес TSK» (Ромни Сумської обл.) — «Єдність» (Плиски Чернігівської обл.) — 0:0
16.00. Стадіон СК «ім. В. Окипного» (Ромни)
1000 глядачів
«Інгулець-2» (Петрове Кіровоградської обл.) — «Балкани» (Зоря Одеської обл.) — 2:0 (0:0)
16.00. Стадіон «Володимирівський» (Володимирівка)
250 глядачів
Матчі-відповіді відбудуться 7 жовтня.

Інформація щодо матчу «Гірник» (Соснівка Львівської обл.) — ФК «Вінниця» буде оприлюднена найближчим часом.