Чернівчанин представлятиме Україну на юнацькому Євро-2015 з карате

0

Єдиним, хто серед буковинців здобув право представляти Україну на чемпіонаті Європи з карате WKF 2015 в юнацькій номінації, став 15-річний чернівчанин Олександр Карась.

141125-Ukr-karate-Karasj-1

Вихованець СК «Максимум» (тренер Павло Шестаков) Олександр Карась пробився до складу національної збірної України з карате WKF серед кадетів у ваговій категорії понад 70 кг. З-поміж пів сотні буковинських каратистів, які також боролись за місце у національній команді в різних категоріях, Олександр єдиний, хто успішно пройшов усі відбірні етапи та посів місце в основі.

23 листопада Карась впевнено переміг на домашньому Чемпіонаті  України серед молоді і приніс єдине «золото» на всю Чернівецьку область, а 6 грудня закріпив за собою місце у збірній, завоювавши на другому етапі «Trbovle Open» у Словенії «бронзу».

Єдиний представник Буковини вже  за два тижні вирушить на збори до столиці під керівництвом головного тренера  молодіжки, а на початку лютого представлятиме Україну на 42 Чемпіонаті Європи з карате WKF серед кадетів, юніорів та молоді в Цюріху.

За словами Павла Шестакова, бути в основі збірної України – це та мета до якої вони прагнули разом з Олександром. Про це мріє практично кожен, хто активно виступає на змаганнях. Сашко є із тих спортсменів, які хочуть і вміють багато працювати, – зазначає тренер, тому тепер їхнє головне завдання підійти до Євро-2015 в найоптимальніших фізичних кондиціях.

***

Неймовірні розв’язки у фіналах чемпіонату України з карате WKF 2014 (фото, відео)

***

Фото: Чемпіонат України з карате 2014 у Чернівцях

***

Фото: Каратисти «Максимуму» тріумфували на «Belgrade Trophy 2014»

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.