Фото: Студенти року 2014 – Крамар і Алергуш, глядацькі симпатії у Юхимишиної

0

Учасників студентського конкурсу «розсудили» відомий кавеенщик Ілля Клим («Торнадо Люкс»), заступник керівника апарату облдержадміністрації Олександр Шкурідін, директор обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу та інші члени журі.

 

Діана Юхимишина
Діана Юхимишина

ХІІ конкурс Буковинського державного фінансово-економічного університету «Кращий студент/студентка року», який відбувся 12.11.14, розпочався з привітального слова ректора Володимира Прядка та приємної церемонії преміювання найбільш успішних і активних в різних сферах студентів.

На звання кращого студента і кращої студентки закладу претендували 12 дівчат і 3 хлопців, для яких організатори підготували 5 випробувань.

Перші два конкурси були «дистанційними». Учасники виготовили фотоколажі на тему «Моє місце в студентській родині БДФЕУ» та приготували святкові страви з нагоди 70-річчя БДФЕУ, і ці плоди їх творчості розмістили в холі «Академічного», де члени журі і ставили оцінки. До слова, були ду-у-уже цікаві творчі ходи і у фото-, і в кулінарному напрямах.

А вже на сцені конкурсанти пройшли через такі виходи, як «Конкурс привітання», «Ярмарок талантів» та «Спільними зусиллями до 100-річчя університету».

Знайомство було надзвичайно талановитим. Членам журі було «тісно» у 5-бальній системі, тож можна було помітити біля п’ятірок і плюсики або знаки оклику.

Приємно дивували учасники і під час наступних конкурсних виступів. Діапазон номерів був достатньо широким – від веселих віршів і смішних реприз до глибоко драматичних композицій. Зокрема, тематика АТО декілька разів доводила до сліз чималу кількість присутніх. Навіть зірковий кавеенщик Ілля Клим зізнався, що «мурашки по тілу йшли» від деяких виступів. І насміялися від душі теж Клим і Ко.

Цікаво, що не в одному і не у двох номерах були задіяні і викладачі вузу. Справді дуже багато талантів у БДФЕУ!

Увінчалось свято, як і належить, церемонією нагородження. Володаря титулу «Дружба» назвали самі учасники – він дістався садгірському студенту-волейболісту Павлові Остафійчуку. А приз глядацьких симпатій розіграли за реакцією публіки на конкурсантів. Після першого «шумового раунду» залишились троє претендентів (Діана Юхимишина, Анастасія Кишко і Олександр Крамар), а у фіналі на пару децибел гучнішою виявилась група підтримки Юхимишиної.

Головні ж титули отримали кавеенщик Олександр Крамар та Христина Алергуш. Остання, за попередніми даними, представлятиме БДФЕУ у відповідному міському конкурсі.

Крім призів від організаторів, і головним лауреатам, і всім учасникам дістались і пам’ятні презенти за «спортивність» від обласного центру «Спорт для всіх». А ведучим та режисеру дійства передали презенти від обласного відділення НОК України (за сприяння викладача закладу Юліани Баюрової).

Фото від професійного фотографа будуть додані.

 

Лауреати ХІІ конкурсу БДФЕУ «Кращий студент/студентка року»

Кращий студент 2014 – Олександр Крамар (№8)

Краща студентка 2014 – Христина Алергуш (№11)

Глядацькі симпатії – Діана Юхимишина (№2)

Дружба 2014 – Павло Остафійчук (№10)

PR 2014 (переможець конкурсу фото-колажів) – Анастасія Кишко (№6)

Смак 2014 (переможець кулінарного конкурсу) – Роман Фодчук (№4)

Імідж 2014 (переможець конкурсу привітання) – Ольга Романюк (№14)

Талант 2014 (вокал або музичне виконання) – Діана Юхимишина (№2)

Талант 2014 (хореографія або театральне мистецтво) – Наталія Жека (№9)

За нами майбутнє БДФЕУ (переможець конкурсу «Спільними зусиллями до 100-річчя університету») – Крістіна Батовська (№7)

Відкриття 2014 – Вікторія Горячко (№12)

Креативність 2014 – Анна Хомік (№13)

Перспектива 2014 – Катерина Варварич (№1)

Винахідливість 2014 – Павло Остафійчук (№10)

Інтелект 2014 – Аліна Єрмоленко (№3)

Талант 2014 – Дар’я Грицай (№5)

Талант 2014 – Ольга Палійчук (№15)

***
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО


***

Фото: Міс і Містер студреспубліки 2013 – Криклива і Яремчук, мер – Стойка

***

Leave A Reply

Your email address will not be published.