Стрітбол: «BC Striba Cup 2014» у Чернівцях (результати)

0

Турнір зі стрітболу «BC Striba Cup» в рамках Української стрітбольної ліги проводиться на майданчику ФОК «Олімпія».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для участі у чернівецькому турнірі заявилось 22 команди, які грають у двох вікових групах. Деякі юнацькі команди виступають і серед дорослих.

Інформація оновлюватиметься.

Співорганізатори: БК «Стріба», обласний центр «Спорт для всіх», міськспортуправління.

Переможець чоловічого дорослого турніру отримує право грати в фіналі УСЛ 3х3!

Дорослі

 

Група А

В П Р/М О М

Команда

1

 

2

 

3

 

4

 

5

1

Лавіс

Х

 

11:8

 

12:4

 

11:4

 

11:5

2

Суперчіткість

8:11

 

Х

 

6:8

 

8:5

 

5:8

3

Малиха

4:12

 

8:6

 

Х

 

11:3

 

9:11

4

Бек ту бек

4:11

 

5:8

 

3:11

 

Х

5:2

5

Успіх

5:11

 

8:5

 

11:9

5:2

 

Х

***

Група В

Раки Донних — Лавісс-2 — 4:12

Снятин бойс — Зігізмунд — 2:10

Че — Лавісс-2 — 4:9

Раки донних — Снятин бойс — 6:4

Че — Зігізмунд — 6:11

Лавісс-2 — Снятин бойс — 11:2

Зігізмунд — Лавісс-2  – 4:11

Че — Снятин бойс — 10:5

Зігізмунд — Раки донних — 10:6

Че — Раки донних — 7:6

Група С

Енгрі бьордс — Олд скул — 8:6

Джокер — Вісім — 11:10

Пивомани — Ліцей — 8:6

Вісім — Енгрі бьордс — 4:5

Джокер — Пивомани — 3:11

Енгрі бьордс — Ліцей — 11:4

Вісім — Пивомани — 8:7

Олдс кул — Ліцей — 7:11

Пивомани — Енгрі бьордс — 4:11

Олд скул — Джокер – 10:11

Ліцей — Джокер — 5:8

Вісім — Олд скул -7:6

Енгрі бьордс — Джокер — 11:3

Пивомани — Олд скул — 6:11

Ліцей — Вісім — 6:11

Група D

Чіка і Ко — Старперці — 11:5

Зі ласт — Клевер -4:6

Белів ін ас — Метеор — 1:11

Клевер — Чіка і Ко — 0:11

Старперці — Метеор — 7:11

Зі ласт — Белів ін ас — 4:3

Чіка і Ко — Метеор — 11:7

Клевер — Белів ін ас — 4:7

Старперці — Зі ласт — 8:6

Белів ін ас — Чіка і Ко -3:11

Метеор — Зі ласт — 11:5

Клевер — Старперці — 11:8

Чіка і Ко — Зі ласт — 11:9

Белів ін ас — Старперці — 0:5

Метеор — Клевер — 10:5

 

Чвертьфінал

Лавісс (Рівне) — Метеор (Чернівці) – 11:9

Чіка і Ко (Чернівці) — Успіх (Кам.-Подільський) — 11:2

Лавісс-2 (Рівне) — Вісім (Чернівці) — 11:5

Енгрі (Івано-Франківськ) — Зігізмунд (Чернівці) — 7:4

Півфінал

Лавісс — Чіка і Ко — 11:10

Енгрі — Лавісс-2 — 7:11

 

За 3 місце

Чіка і Ко — Енгрі — 11:7

Фінал

Лавісс-1 — Лавісс-2 — 11:6

***

Юнаки

Група А

В П Р/М О М

Команда

1

 

2

 

3

 

1

Зігізманд

Х

 

11:4

11:2

 

2 0 22-6 4 1

2

Мічіган

4:11

 

Х

9:7

 

1 1 13-18 3 2

3

Бед бойс

2:11

 

7:9

 

Х

 

0 2 9-20 2 3

 

Група В

В П Р/М О М

Команда

1

 

2

 

3

 

4

 

1

Богородчани

Х

 

10:11

11:2

 

12:4

 

2 1 33-17 5 2

2

Пивомани

11:10

 

Х

9:4

 

10:5

 

3 0 30-19 6 1

3

SSK

2:11

 

4:9

 

Х

 

8:5

 

1 2 14-25 4 3

4

AND1

4:12

 

5:10

5:8

 

Х

0 3 14-30 3 4

Півфінал

Зігізмунд (Чернівці) — Богородчани — 5:7

Пивомани (Львів) — Мічіган (Чернівці) — 11:8

 

За 3 місце

Зігізмунд — Мічіган — 11:3

 

Фінал

Богородчани — Пивомани — 11:1

***

Кращий гравець турніруЮрій Кузьмінець (Лавісс)

Переможець конкурс 3-очкових кидків – Євген Анісей («Зігізмунд») – 8 влучних кидків за 30 сек. У фіналі Ілля Шемосюк (Лавісс-1) за цих же 30 сек. влучив 7 разів (як і на першому етапі), а Сергій Опольський («Че») – 6 разів (теж так само, як на першому етапі).

Спеціальний приз глядацьких симпатій серед юнаків отримав Нікіта Базелев, який нещодавно переїхав з Донецька до Чернівців.

***

Склади команд

Чіка і Ко

Роман Єремій

Давід Майсурадзе

Василь Федоряк

Руслан Чікалюк

 

 

Клевер

Микола Герич

Ігор Герич

Юрій Рафал

 

Пивомани (Львів)

Микола Несущий

Еніс Джаляль

Артем Следюк

 

Метеор

Павло Гаврилов

Стас Арбора

Стас Ростецький

Андрій Манжелій

Сергій Бобров

 

Суперчітксть

Євген Продан

Сергій Юсипчук

Артем Чекерь

 

Джокер

Віталій Данишенко

Іван Бурюк

Станіслав Гврилюк

 

Лавісс (Рівне)

Ілля Шемосюк

Юрій Кузьмінець

Дмитро Неволні

Сергій Марков

 

Лавісс-2

Степан Чорногоз

Василь Чиж

Станіслав Ткачук

Олександр Захожий

 

Зі ласт (Сторожинець)

Павло Гаврилюк

Андрій Гречко

Степан Постевка

Сергій Заблоцький

 

Believe inus (Львів)

Володимир Трнь

Олег Лоцюрко

Роман Путілін

 

Старперці

Анатолій Смольянінов

Вадим Абрамов

Микола Тіщенко

Сергій Карпов

 

Вісім

Ігор Сандулович

Антон Гапляк

Андрій Гапляк

Олег Писаренко

 

Зігізмунд

Євген Анісей

Станіслав Івацюк

Максим Халус

Нікіта Базилев

 

Снятин бойс

Андрій Федунів

Ігор Юрах

Сергій Болембах

Олексій Романюк

 

Бек ту бек

Сергій Гудим

Олександр Потапов

Володимир Куцик

 

Раки Донні (Кам.-Подільський)

Денис Гетманенко

Вадим Бабич

Анатолі Горецький

 

Ліцей

Петро Бежан

Сергій Ісар

Роман Прондюк

 

Че

Вадим Парпауц

Сергій Опольський

Олександр Парпауц

Олександр Кіба

 

Олд скул

Андрій Коновалов

Олксандр Хребтов

Євген Олексєєв

Віталій Мартинюк

 

Успіх (Кам.-Подільський)

Віталій Громик

Анатолій Ганечко

Андрій Марущак

 

Andry Birds (Івано-Франківськ)

Ростислав Запухлий

Юрій Гавриш

Ростислав Бровченко

Денис Спірідонов

 

Богородчани

Роман Барложецький

Віталій Рудинський

Михайло Сидорів

 

ССК (Сторожинець)

Анатолій Батушан

Євген Рибак

Андрій Поляк

 

Пивомани U-18

Микола Несущій

Еніс Джаляль

Артем Сладюк

 

Бед бойс U-18

Леонід Стеренчак

Вадим Марченко

Олександр Дубовік

 

AND1

Олег Бойчук

Максим Блажчук

Володимир Сороко

 

Мічеган U-18

Артур Чермак

Саша Безкорований

Влад Радковський

Антон Гапляк

 

Зігізмунд U-18

Євген Анісей

Стас Нацюк

Максим Халус

Микита Базелев

 

Малиха (Богородчани)

Роман Барложецький

Віталій Рудинський

Михайло Сидорів

Якщо Ви помітили неточність, повідомте на <sportbuk@gmail.com> Дякуємо!

***

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.