Футбол: «Буковина» 27 червня може втратити статус команди майстрів? (відео)

3

У п’ятницю, 27.06.14, на засіданні центральної ради Професійної футбольної ліги України розглядатиметься питання щодо зняття «Буковини» з всеукраїнських змагань серед команд майстрів.

 

Юрій Гій
Юрій Гій

Про це повідомляє ТВА. На те, щоби уникнути такого неприємного повороту, як зазначає прес-аташе «Буковини» Сергій Батюк, залишаються лічені дні. І без владної підтримки зберегти команду навряд чи вдасться…

До слова, якби більше вболівальників відвідували домашні матчі «Буковини», фінансове становище клубу було б стабільнішим і питання припинення існування не стояло би на повістці дня. У нас же, на жаль, багато «вболівальників» критикують «всіх і вся» за те, що не підтримують команду, а самі не ходять підтримати особисто «Буковину» своїми 20 грн. за квиток…

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

ФФУ: Титан снимается с соревнований, Буковина получает аттестат

Федерация футбола Украины рассматривала вопросы проблемных клубов Первой и Второй лиг.140625-FFU-Orletskiy-Giy-OleksiyDovbysh

Состоялось заседание Комитета по аттестации футбольных клубов ФФУ, который вынес ряд решений.

Рассмотрев ситуацию в клубе Буковина (Черновцы), Комитет проголосовал за выдачу аттестата этому представителю Первой лиги. Руководство Буковины рассказало о ситуации с финансами и заверило, что у них есть полная поддержка властей города.

Что касается Нивы (Тернополь), то вопрос с выдачей аттестата отложили до 4-го июля, так как клуб не продемонстрировал решения всех проблем с финансированием. Правда, руководство Нивы пообещало в скором времени погасить все долги.

Кроме того, в адрес Комитета пришло уведомление от клуба Титан (Армянск), который заявил о том, что снимается с соревнований Первой лиги. Плюс была подтверждена реорганизация клубов Украгроком и ПФК Александрия, которые теперь будут объединены в ФК Александрия.

Клубу Барса, который представляет Сумы, было отказано в аттестации и праве сыграть в турнире Второй лиги. ФФУ считает, что клуб еще не отвечает минимальным требованиям аттестации.

football.ua

***

3 Comments
 1. 1488 says

  http://football.ua/ukraine1league/news/241211.html

  шось ви трохи потірялись

  1. Хто “потірялись”?:) ТВА?:) Це сюжет з новин.
   За посиланням, на яке Ви звертаєте увагу, – інформація про ФФУ, а в сюжеті йде мова про засідання ради ПФЛ.
   Дай Боже, щоби все було добре, ні – хай буде навіть супер!;) Але… Борги ж то залишаються, як і інші проблеми, серед яких фінансові далеко не на останньому місці… І якби на домашні матчі ходило більше вболівальників, то фінансових проблем було б менше. Нагадаю, що ще минулого року Сергій Задорожняк з колегами порахували, що команда може грати і без якогось там генерального спонсора, якщо б на домашні матчі ходило би по 6,5 тис. і більше людей. Це зовсім не фантастична цифра – просто треба не розказувати, що “всі погані”, а просто йти на стадіон з рідними, сусідами, друзями. 20 грн. на два тижні – це не так багато. А то виходить, проблеми “Буковини” хвилюють на словах ледь не всю область, а на трибунах не можуть зібратися 6,5 тис. відданих вболівальників?..

 2. Болельщик says

  А що тут не так? Все по ділу. Поки влада і вболівальники не об’єднають зусилля, діла не буде. Менше треба балакати і більше робити! 
  Де були вболівальники коли треба було підтримати команду на трибунах? Болтати не мішки тягати… Правильно кажуть, що не болтати треба, а ходити на футболу і давати своїх 20 грн. на команду

Leave A Reply

Your email address will not be published.