Фото: Претенденти на медалі чемпіонату Чернівців зіграли в бойову нічию

3

У центральному матчі 4 туру Відкритого чемпіонату Чернівців з футболу 21.05.14 на стадіоні «Мальва» зійшлися «Ленківці-Епіцентр» та «Апекс».

 

У першому таймі доволі відчутну перевагу мали господарі поля. Проте зробити результативним вони зуміли лише один момент. До того ж, незадовго до перерви Володимир Кифяк втік сам на сам з голкіпером і рахунок зрівняв.

Після відпочинку частіше загрожували воротам суперників вже футболісти «Апекса». Той же Кифяк, реалізувавши пенальті, вивів свою команду вперед. А на 75 хв. Арбітр Олег Сурменко призначив другий пенальті у ворота господарів, що могло їх «добити». Оскільки під час пробиття першого пенальті Ростислав Храпко дотягнувся до м’яча, «банкіри» вирішили змінити виконавця. До 11-метрової позначки підійшов інший колишній гравець «Буковини» Олександр Білоус. Але пробив не дуже вдало і кіпер м’яча взяв. «Не забиваєш ти – забивають тобі…» Вже за 5 хв. Андрій Руснак, перериваючи небезпечний прорив суперника, порушив правила у власному штрафному майданчику і Сурменко знову вказав на «точку». Екс-гравець юнацької збірної України Андрій Савчук не схибив – 2:2.

На останніх хвилинах супер сейв на свій рахунок записав Храпко, який дивом перевів на кутовий м’яч, який залітав у ворота впритирку з лівою від воротаря штангою.

Загалом, нічийний рахунок доволі справедливий.

Попри випущену з рук перемогу, в роздягальні «Апексу» після матчу панував піднесений настрій. Річ у тім, що гравець команди Андрій Руснак удруге став татом – красуня-дружина народила йому до сина ще й донечку. Щиро вітаємо щасливе подружжя з цією приємною подією. Нехай дітки ростуть здорові і щасливі під мирним небом!

 

4 тур

20.05 18.00 «Мальва» «ЧТЕІ-Форвард» – УКР УМВС– перенос.

20.05 18.00 «Гарт» ФК «Університет» – «Дружба» – 3:2

21.05 18.00 «Гарт» «Бульвар» – «Дрім-Тім» – 0:2

21.05 18.00 «Мальва» «Ленківці-Епіцентр» – «Апекс» – 2:2

Голи: Михайло Кондурян, 8, Андрій Савчук, 80 п. – Володимир Кифяк, 37, 64 п. На 75 хв. Олександр Білоус не реалізував пенальті (воротар).

«Ленківці-Епіцентр»: 1 Ростислав Храпко, 51 Павло Мотуз, 4 Денис Хандій (18 Ігор Григор’єв, 70), 8 Станіслав Вишніцький, 31 Валерій Кривенчук, 6 Леонід Українець, 17 Віталій Савчук, 10 Андрій Савчук, 71 Максим Дем’янчук, 11 Михайло Кондурян (7 Артем Антіпій, 77), 13 Володимир Леськів (9 Богдан Тодоріко, 46). Запасні: 4 Василь Дроняк, 22 Мар’ян Джога, 33 Дмитро Осипчук, 2 Микола Лесик.

«Апекс»: 1 Владислав Мельников, 10 Андрій Сафроняк, 2 Олександр Білоус, 13 Володимир Кифяк, 7 Ігор Руснак (18 Ігор Гайдук, 54), 12 Сергій Рудік, 5 Віталій Ткачук, 4 Руслан Танасійчук, 6 Роман Мельничук (16 Андрій Руснак, 46), 9 Роман Зароченцев (15 Микола Гунчак, 84), 11 Сергій Ковтун (27 Віорел Радукан, 46). Запасні: 20 Микита Бортнік, 13 Олександр Чумак, 31 Ігор Стефанишин.

Судді: Олег Сурменко, Олег Мазур, Андрій Микитюк.

Попередження: Валерій Кривенчук (72), Максим Дем’янчук (78) – Руслан Танасійчук (39), Андрій Руснак (79), Олександр Білоус (84).

20.05 18.00 «Садгора» «Фортуна» – «Автоплаза»– 0:0

Календар і турнірне становище можна подивитися тут:

Фото: Георгій МАЗУРАШУ
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

no images were found

***

3 Комментарии
 1. Андрій Калинка говорит

  Вчора 21.05.14 мали відбутись дебати між кандидатами на посаду мера Чернівців стосовно теми “Минуле-Теперішнє-Майбутнє спорту і фізичної культури в Чернівцях”! Були запрошені Каспрук, Михайлішин, Коломієць, Мельничук, Саєвський, Ткачук, Дорош!!!Напишу так…спорсмени видатні а також тренери не хочуть відстоювати те за що боряться ведуть себе надзвичайно лояльно і при цьому хочуть кардинальних змін в спорті!Як казав перший президент України “Маємо те що маємо”! А кандидати а також їх довірені особи несерйозні люди а навіть більше я згадав слово буковинське яке їх повністю характеризує вони всі БАЛАМУТИ по відношеню до спорсменів БО ВЗАГАЛІ НЕ ПРИЙШЛИ, за виключеням довіреної особи Мельничука!!!!!А ще один із трійки тієї святої лідерів сказав мені по телефону”Ой блін я забув”!!!!!Вихід один нам спортсменам і тренерам зробити той самий жест 25 травня ой блін забути прийти і проголосувати за мера! Нехай вони всі відчують як це потратити час, гроші і в кінцевому результаті це не принесе ніякого результату!!!Ми не бидло!!!!А ще хтось дуже сильно посприяв тому тому що із 32 запрошених олімпійців, ЗМС, МСМС, МС, ЗТУ… щоб прийшло лише 6 запрошешених!!!!

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Андрію, при всій повазі до тебе і твого щирого бажання зробити щось добре для місцевого спорту, зрозумій, що ти не та фігура, яка має моральне право говорити від імені спортивної громади і запрошувати заслужени-перезаслужених спортсменів і тренерів та кандидатів в мери на подібні зустрічі.

   Є така мудрість: Господи, дай мені душевний спокій, щоби прийняти те, що я не можу змінити, дай мужність змінити те, що можу, і мудрість, щоби відрізнити одне від іншого”

   Ось тобі, Андрію, дуже бракує мудрості зрощуміти, в якій якості ти справді корисний для місцевого спорту, а в якій ти просто приносиш йому серйозну іміджеву шкоду…
   На жаль, і після невдалого досвіду з організацією спортивної зустрічі в ОДА, ти не зрозумів, що ти не того рівня особистість (йдеться про рівень спортивного авторитету – як спортсмена, і про рівень практичного досвіду і знань організаційної структури розвитку фізичної культури і спорту), щоби виступати від імені спортивної громади…
   Наразі ти своєю “бурхливою діяльністю” добився того, що багато де просто не хочуть мати справу з “такою” спортивною громадою, яку “представляє” Андрій Калинка…
   Тебе олімпійці, заслужені майстри спорту, заслужені тренери України публічно, письмово чи ще якось просили представляти їхні інтереси? Чи ти “дістаєш” їх і вони не знають, як м’яко і культурно “відшити”?:)

   Тепер щодо цієї зустрічі. На рівні олімпійців така зустріч планувалась. Але, якщо ти пригадуєш, коли ти заговорив про те, що ти хочеш збирати, я тебе попросив не втручатися, щоби не опускати ініціативну роботу від рівня олімпійців на твій рівень. Ти не послухав і далі вдавав з себе “лідера буковинського спорту”:)
   Тоді олімпійський актив просто відійшов в бік і скасували свою зустріч.

   Кандидати в мери (в більшості своїй) справді мають розписані наперед графікі зустрічей з виборцями та інших акцій. І це теж треба розуміти. Але повір, що є величезна різниця між тим, що їх на зустріч запрошували би Гешко, Дорохова, Січенікова, Лабовський і т.п. (або від їхнього імені – за їхнім свідомим дорученням), і тим, коли поспілкуватися на тему минулого і майбутнього спорту запрошує Калинка… Прочитай ще раз запропоновану вище мудрість і спробуй зрозуміти;)
   Якщо зрозумієш і займатимешся в спорті тим, що для тебе природно і для чого тобі вистачає знань, досвіду, авторитету і т.п., тоді ти розвиватимеш позитивні враженя про себе в спортивному середовищі. А якщо далі будеш намагатися виглядати громадським спортивним лідером, тоді до нашої спортивної громади ве нові й нові люди (до яких ти звертаєшся ніби від спортивної громади, не маючи на це повноважень і морального права), будуть ставитися відповідно – “на рівні Калинки”…
   Тобі вирішувати, чого ти насправді хочеш: реально робити щось корисне для спорту чи, як тепер, опускати планку ставлення до спортивної громади від олімпійського на свій рівень…

   P.S. Коли відбулась остання спортивна зустріч в ОДА, я тут на сайті розмістив список спортсменів, тренерів і голів федерацій, яких планували запросити, позначивши тих, яких таки запросили і які прийшли (нагадаю, що на зустрічі більше половини запланованих не було, зате було багато “непланових”).
   Андрію, якщо не складно:
   1. Розмісти тут список тих 32-х тобою “запрошених олімпійців, ЗМС, МСМС, МС, ЗТУ” на зустріч з кандидатами в мери. І впиши, хто дав згоду прийти (можливо, для когось це буде “відкриттям”?:) )
   2. Чим ти керувався, коли запрошував на зустріч саме названих кандидатів в мери?
   3. Хто із списку 32-х уповноважував чи просив тебе представляти їхні інтереси, організовувати зустрічі від імені і в інтересах спортивної громади?

   1. Андрій Калинка говорит

    Нарахунок вище вказаних кандитатів на мери то в мене деяких були номери телефонів а з деякими довіреними особами я випадково познайомився хоча ще 2 неділі тому я у виборчій комісії залишив свій номер телефону для усіх кандитатів і щоден так і не передзвонив щоби поцікатися що то за дебати будуть!А всі 32 знаних спорсменів і тренерів на всі 100% хотіли почути від кандитатів чи їх довірених осіб яке минуле теперішнє і майбутнє їх відношення до проблем спорту і фізичної культури в місті а також задати питання їм по даній темі!!! І тут не потрібно повноважень!!!! Хоча це все вже не має ніякого значення!!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.