Футбол: Відкритий Чемпіонат Чернівців 2014 р. (календар, результати)

1

У Відкритому чемпіонаті Чернівців сезону-2014 заявились 11 команд. Причому деякі з них, на думку фахівців, цілком могли би претендувати на провідні позиції і в обласному чемпіонаті.

Календар ігор
Відкритого Чемпіонату Чернівці
в з футболу серед аматорів сезону 2014 р.

2 коло (1 коло – нижче)

12 тур

21.08. 18.00. Біла. «Дрім-Тім» – «Дружба» – 6:2

26.08. 18.00. Садгора. «Фортуна» – «Бульвар» – 3:3


«Гарт». ФК «Університет» – «Автоплаза» – перен.

26.08. 18.30. «Мальва». «Апекс» – «Олімпія» – 3:2

27.08. 18.30. «Мальва». «ЧТЕІ-Форвард» – «Ленківці-Епіцентр» – -:+

Матч 19 туру

28.08. 18.30. «Гарт». «Бульвар» – «Дружба» – перен.

1/8 фіналу Кубку Чернівців

02.09.17.30. «Олімпія» – «Дрім-Тім» – 2:1

Голи: Михайло Унгурян (61, 86) – Валентин Філіпчук (75).

03.09. 17.30. «Університет» – «Бульвар»

 

Матчі 17 туру

02.09. 17.30. Васловівці. «Автоплаза» – «Апекс» – 1:1 (рахунок відкрив Володимир Кифяк)

02.09. 17.30. «Мальва». «Ленківці-Епіцентр» – «Фортуна» – 3:1

Гра 14-го туру

05.09.  17.00  «Олімпія» – «ЧТЕІ-Форвард» – 1:1

***

13 тур (0910 вересня вівторок, середа)

63         08.09             18.00                 Мальва                                         «Апекс» – ФК «Університет» – 0:6

62         09.09        17.00               Васловівці              «Автоплаза» – «Бульвар» – 6:0

65         09.09        18.00               Мальва                    «ЧТЕІ-Форвард» – «Дружба» – 2:0

***

61         10.09             17.00                 Біла                                                «Дрім-Тім»- «Фортуна»-

64         10.09             18.00                 Мальва                                         «Ленківці-Епіцентр»- «Олімпія» – 6:1

14 тур (16-17 вересня вівторок, середа)

69       05.09         17.00    Олімпія   «Олімпія» – «ЧТЕІ-Форвард» – 1:1 (зіграно раніше!)

70       16.09         17.00    Садгора «Фортуна» – «Дружба» – 4:2

66       17.09         17.00    Біла «Дрім-Тім» – «Автоплаза» – перен.

67       17.09         17.00    Гарт    «Бульвар» – «Апекс» – 0:2

68       17.09         17.00    Мальва    «Ленківці-Епіцентр» – ФК «Університет» – 1:1

Гра 18-го туру

01.10. 16.00  «Олімпія» – «Дрім-Тім» – 3:2

Гра 19-го туру

30.09. 17.00  «Бульвар» – «Дружба» – 6:0

***

25 вересня, четвер – 1/4 фіналу кубку

 

 30 вересня – 01 жовтня, вівторок,середа –  1/2 фіналу кубку

 

15 тур (06-07 жовтня, понеділок, вівторок)

71         07.10             16.30                 Васловівці «Автоплаза» – «Фортуна» – +:-

72         07.10             17.00                 Мальва  «Апекс» – «Дрім-Тім» – 1:2

73         08.10             16.30                 Гарт  «Бульвар» – «Ленківці-Епіцентр» –

74         06.10             16.30                 Мальва «ЧТЕІ-Форвард» – ФК «Університет» – перен.

75           07.10     16.30     Сад гора «Дружба» – «Олімпія»

***

Перенесені матчі:

__________  «ЧТЕІ-Форвард» – «Фортуна» (10-й тур)

____________  ФК «Університет» -«Автоплаза» (12-й тур)

____________  «Дрім-Тім» -«Автоплаза» (14-й тур)

__________ «ЧТЕІ-Форвард» – ФК «Університет» (15-й тур)

_________«Олімпія» – ФК «Університет» (16-й тур)

***

 16 тур (14-15 жовтня, вівторок , середа)

76         14.10             16.30                 Садгора                                       «Фортуна» – «Апекс»

77         15.10             16.30                 Мальва                                         «Ленківці-Епіцентр» – «Дрім-Тім»

78         15.10             16.30                 Гарт                                               «Бульвар» – «ЧТЕІ-Форвард»

79         13.10             16.30                 Олімпія                                          «Олімпія» – ФК «Університет»

80         14.10             16.30                 Васловівці                                    «Автоплаза» -«Дружба»

 

12 жовтня, неділя – фінал кубку

  17 тур (20-21 жовтня, понеділок,вівторок)

02.09    17.30             Васловівці       «Автоплаза» – «Апекс»

02.09    17.30             Мальва              «Ленківці-Епіцентр» – «Фотруна»

21.10    15.00             Біла                   «Дрім-Тім» – «ЧТЕІ-Форвард» – 3:0

21.10    15.00             Олімпія             «Олімпія» – «Бульвар» – 1:0

20.10     15.00     Сад гора              «Дружба» – ФК «Університет»

 

18 тур (23 – 24 жовтня, четвер,п’ятниця )

22.10    15.00             Мальва             «Ленківці-Епіцентр» – «Автоплаза» – 3:0 (тех.)

23.10    15.00             Сад гора          «Фортуна» – «ЧТЕІ-Форвард»

23.10    15.00             Олімпія             «Олімпія – «Дрім-Тім»

23.10    15.00             Гарт                  ФК «Університет» – «Бульвар» – +:-

24.10     15.00     Сад гора              «Дружба» –  «Апекс»

***

19 тур (28-29 жовтня, вівторок, середа)

91         28.10             15.00                 Мальва                                         «Апекс»   – «Ленківці-Епіцентр» – 3:3

92         28.10             15.00                 Васловівці                                    «Автоплаза» – «ЧТЕІ-Форвард»

93         28.10             15.00                 Олімпія                                          «Олімпія» – «Фортуна»

94         30.10             15.00                 Гарт                                               ФК «Університет» – «Дрім-Тім»

95         28.08               18.30                   Гарт                                                «Бульвар» – «Дружба»

***

02.11   14.00   «Олімпія» – ФК «Університет» – 1:2

04.11   14.00   «ЧТЕІ-Форвард» – «Апекс» – 1:2

***

 

08.11   14.00   «ЧТЕІ-Форвард» – ФК «Університет» – 0:3

***

Заключний матч:

16.11   14.00   ФК «Університет» – «Дрім-Тім – 2:1 ФОТО

***

Підсумкове становище

І

В

Н

П

М

О

 1.

ФК «Університет»

20

17

1

2

42-12

52

2.

«Ленківці-Епіцентр»

20

16

3

1

58-17

51

3.

«Дрім-Тім»

20

14

1

5

54-22

43

4.

«Апекс»

20

12

4

4

32-24

40

5.

«ЧТЕІ-Форвард»

20

12

2

6

34-27

38

6.

«Олімпія»

20

8

1

11

21-46

25

7.

«Автоплаза»

20

7

3

10

32-34

24

8.

«Фортуна»

20

4

3

13

17-26

15

9.

«Бульвар»

20

4

3

13

28-55

15

10.

«Юстиція»

20

2

3

15

19-24

9

11.

«Дружба»

20

1

2

17

15-65

5

Примітка: «Юстиція» знялася з першості, УКР УМВС замінила «Олімпія».

***

20 тур (04 листопада, вівторок)

96         04.11             14.00                 Мальва                                         «ЧТЕІ-Форвард» – «Апекс»

97         04.11             14.00                 Олімпія                                          «Олімпія» – «Автоплаза»

98         04.11             14.00                 Гарт                                               ФК «Університет» – «Фортуна»

99         04.11             14.00                 Біла                                                «Дрім-Тім» – «Бульвар»

100       04.11             14.00                 Сад гора                                       «Дружба» – «Ленківці-Епіцентр»

***

1 коло

1 тур

29.04 18.00 «Мальва» «ЧТЕІ-Форвард» – «Бульвар» – 4:1

29.04. 18.00 «Садгора» «Дружба» – «Фортуна» – 0:3

30.04 18.00 «Ленківці» УКР УМВС – «Ленківці-Епіцентр» – 0:2

30.04. 18.00 «Біла» «Дрім-Тім» – ФК «Юстиція» – 3:1

30.04. 18.30 «Мальва» «Апекс» – «Автоплаза» – 1:1

ФК «Університет» – вихідний

***

2 тур

06.05 18.00 «Гарт» ФК «Університет» «ЧТЕІ-Форвард» – 5:0

06.05 18.00 «Садгора» «Фортуна» – «Дрім-Тім»– 0:0

07.05 18.00 «Гарт» «Бульвар» УКР УМВС– 1:2

07.05 18.00 «Мальва» «Ленківці-Епіцентр» «Дружба» 5:0

07.05 18.30 ВолокаФК «Юстиція» «Апекс»– 1:2

«Автоплаза» – вихідний

***

3 тур

13.05 18.00 «Гарт» УКР УМВС – ФК «Університет»– 1:3 ФОТО

13.05 18.00 «Біла» «Дрім-Тім» – «Ленківці-Епіцентр»– 2:0

14.05 18.00 «Садгора» «Дружба» – «Бульвар»– 3:3

16.05 18.30 «Мальва» «Апекс» -«Фортуна» – 4:0 ФОТО

15.05 18.00 «Васловівці» «Автоплаза» – ФК «Юстиція» – 2:1

«ЧТЕІ-Форвард» – вихідний

4 тур

20.05 18.00 «Мальва» «ЧТЕІ-Форвард» – УКР УМВС– перенос.

20.05 18.00 «Гарт» ФК «Університет» – «Дружба» – 3:2

21.05 18.00 «Гарт» «Бульвар» – «Дрім-Тім» – 0:2

21.05 18.00 «Мальва» «Ленківці-Епіцентр» – «Апекс» – 2:2 ФОТО

20.05 18.00 «Садгора» «Фортуна» – «Автоплаза»– 0:0

ФК «Юстиція» – вихідний

***

5 тур

27.05 18.00 «Садгора» «Дружба» – «ЧТЕІ-Форвард»перенос

26.05 18.00 «Біла» «Дрім-Тім» – ФК «Університет» – 4:2

27.05 18.00 «Васловівці» «Автоплаза» – «Ленківці-Епіцентр»– 1:4

27.05 18.00 ??? ФК «Юстиція» – «Фортуна» – 5:2

28.05 18.30 «Мальва» «Апекс» – «Бульвар» – 3:0

Матч 4 туру. «ЧТЕІ-Форвард» – УКР УМВС – 5:1

***

6 тур

02.06     18.00     «Мальва»            «ЧТЕІ-Форвард» – «Дрім-Тім» – 1:0

02.06     18.00     «Гарт»  ФК «Університет» – «Апекс» – 1:0

03.06     18.00     ???          УКР УМВС – «Дружба» – 4:2

03.06     18.00     «Гарт»  «Бульвар» – «Автоплаза» – 4:3

04.06       18.00       «Ленківці»           «Ленківці-Епіцентр» – ФК «Юстиція» – 7:3

04.06       18.00       «Гарт»  (гра 9-го туру)  «Фортуна» – ФК «Університет» – 0:1

***

7 тур

09.06   18.00   «Васловівці»  «Автоплаза» – ФК «Університет» – 0:4

9.06.14 гра 5 туру «Дружба» – «ЧТЕІ-Форвард» – 0:6

10.06   18.00   «Біла» «Дрім-Тім»  – УКР УМВС – 7:2

10.06   18.00   «Садгора»      «Фортуна» – «Ленківці-Епіцентр» – 0:3

12.06   18.30   «Мальва»       «Апекс» – «ЧТЕІ-Форвард» – 1:5

09.06   перенос на 12.06.14. 18.00   ???       ФК «Юстиція» – «Бульвар» – 3:3

***

8 тур

16.06     18.00     «Гарт»  ФК «Університет» – ФК «Юстиція» – 3:0

18.06     18.00     Садгора               «Дружба» – «Дрім-Тім» – перенос – 0:9

17.06     18.00     «Мальва»            «ЧТЕІ-Форвард» – «Автоплаза» – 4:3

17.06     18.00     «Гарт»  «Бульвар» – «Фортуна» – 2:1

19.06     18.30     «Мальва»            УКР УМВС – «Апекс» – перен.

19.06     18.00     «Гарт»  (гра 10-го туру)  ФК «Університет» – «Ленківці-Епіцентр» – перенос

***

9 тур

23.06     18.00     ???          ФК «Юстиція» – «ЧТЕІ-Форвард» – 1:1

24.06     18.00     Васловівці           «Автоплаза» – УКР УМВС – 3:2

26.06     18.30     «Мальва»            «Апекс» – «Дружба»

04.06     18.00                     «Фортуна» – ФК «Університет» (зіграли раніше 0:1)

25.06     18.00     «Мальва»            «Ленківці-Епіцентр» – «Бульвар» – 6:0

 

23.06     18.00     «Гарт»  (гра 11-го туру)  «Бульвар» – ФК «Університет» – 1:6

24.06     18.00     «Біла»   (гра 10-го туру)  «Дрім-Тім»  – «Апекс»

25.06     18.00     «Ленківці»            (гра 10-го туру)  «ЧТЕІ-Форвард» – «Фортуна»

***

10 тур

24.06     18.00     Біла       «Дрім-Тім»  – «Апекс» – перен.

01.07.    18.00     Садгора               «Дружба» – «Автоплаза» – 2:8

01.07.    18.00     «Гарт» УКР УМВС – ФК «Юстиція» – 0:3 (тех. пор.)

25.06     18.00                     «ЧТЕІ-Форвард» – «Фортуна» – перен.

19.06     18.00                     ФК «Університет» – «Ленківці-Епіцентр» – 0:1

30.06 18.00     «Ленківці-Епіцентр» – «ЧТЕІ-Форвард» – 4:1

«Бульвар» – вихідний

11 тур

08.07     18.00     Васловівці           «Автоплаза» – «Дрім-Тім» – 0:4

08.07     18.00     ???          ФК «Юстиція» – «Дружба» – 1:1

08.07     18.00     «Гарт»  «Фортуна» – УКР УМВС – 3:0 (тех. пер.)

30.06     18.00     «Мальва»            «Ленківці-Епіцентр» – «ЧТЕІ-Форвард» – перен.

23.06     18.00                     «Бульвар» – ФК «Університет» – перен. 1:6

«Апекс» – вихідний

***

Перенесений матч 8 туру

УКР УМВС – «Апекс» – 0:3 (тех. пор.)

Перенесений матч 9 туру

«Мальва»           «Апекс» – «Дружба» – 3:0

25.07.14

Перенсений матч 10 туру

Апекс – Дрім-Тім – 2:1

***

Перенесені матчі 10 туру

01.07.    18.00     «Гарт» УКР УМВС – ФК «Юстиція» – перен.

25.06     18.00                     «ЧТЕІ-Форвард» – «Фортуна» – перен.

 

11 тур

08.07     18.00     «Гарт»  «Фортуна» – УКР УМВС – 3:0 (тех. пор.)

***

***

FFU-Chernivtsi-logo-3-copy-zhovt-mini

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

  1. Дмитро говорит

    Доброго дня.Ви не записали гру Ленківці-Олімпія 6-1 який відбувся 10.09                               

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.