Відео: ФК «Університет» (Чернівці) – ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (Студентська ліга)

1

Матч 4 туру Чемпіонату України 2013 р. серед студентів внз ФК «Університет» – «Тернопіль-Педуніверситет» транслювався на інтернет-каналі «Буковинське бачення» (bukovina.tv).

Цей принциповий двобій, як відомо, завершився унічию 2:2. Фото з матчу можна переглянути тут:131105-Univer-Ternopil-B-sportbuk.com (41)

Не обійшлося і без суперечливих моментів. Зокрема, епізод, в якому арбітр Віталій Маляр з Хмельницького призначив пенальті у ворота чернівчан, досвідчений суддя і інспектор Петро Кобичик прокоментував як, можливо, помилковий для рефері, адже, на думку Петра Дмитровича, спершу порушував тернопільський футболіст. На останніх хвилинах теж виник великий знак запитання щодо рішення вже асистента Володимира Бамбурака, який зафіксував офсайд у Дмитра Пентелейчука, хоча, на думку фахівців, він все-таки вибігав з-за спини суперників.

На жаль, на наявному відео неможливо чітко розібрати названі спірні моменти (у другому взагалі в момент пасу план відеокартинки надто близький для того, щоби можна було якісь висновки робити), тому припущення залишаються лише припущеннями:) Утім, результат матчу в будь-якому разі не змінився би після його завершення:) Тож чекаємо наступних матчів «Університету», в яких бажаємо удачі. І щоби арбітри не помилялися на користь суперників:)

(Як коментатор звітної зустрічі, перепрошую за те, що декілька разів називав педуніверситет педколеджем – напевно, дається взнаки те, що в Чернівцях педколедж грає помітну роль у місцевому спорті, тож перебуває «на язиці». Були проблеми і з розбором почерку в протоколі, через що деякі прізвища могли звучати некоректно. А критичні зауваження щодо арбітражу – це емоції випускника ЧНУ:) і, можливо, результат не дуже якісного в окремих епізодах арбітражу…)

ПЕРЕГЛЯНУТИ 1 тайм

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ 2 тайм

***

Фото: «Університет» зупинив переможну ходу лідера студентської ліги України

***

1 Комментарий
  1. Георгій Мазурашу говорит

    Сьогодні на черговому матчі ЧНУ (в Новоселиці) мені сказали, що ніби-то є відеозапси з ракурсу, з якого видно, що офсайду таки не було в томі спірному епізоді. Дуже цікаво було б подивитися цей запис! Постараюсь знайти його і показати і відвідувачам;) Хоча в будь-якому разі я не сумніваюсь, що помилка могла бути лише випадковою, ніякої упередженості з боку Бамбурака я навіть не допускаю;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.