Карате: Чернівчани відзначились на Чемпіонаті України та в Угорщині

0

Найвдаліше серед буковинців на Чемпіонаті України з карате WKF 2013 р. в Харкові виступив «граючий тренер» клубу «Тайсен» Євген Мотовилін.

Вихованець тренера клубу «Дзаммай» Руслана Білоскурського змагався у куміте в категорії понад 84 кг, в якій

Євген Мотовилін

провів 3 поєдинки і всі три впевнено виграв із загальним рахунком 18:0. Зрозуміло, що Євген Мотовилін знову здобув найвищу нагороду і вкотре став чемпіоном України.

Ще один вихованець Білоскурського – Олександр Дожук у категорії до 84 кг провів 4 поєдинки, з яких 3 виграв, у т.ч. у чвертьфіналі у чемпіона України 2012 р. Сергія Ощепкова (Одеса). У півфіналі Сашко поступився Іллі Нікуліну (Львів) і став бронзовим призером.

У цій же номінації (куміте, -84 кг) Максим Юрчак провів два двобої, з яких один виграв (в 1/8 фіналу у киянина), а в чвертьфіналі програв представнику Запоріжжя.
За підсуками Чемпіонату України визначено коло претендентів до національної збірної України на 2014 рік, кінцевий склад якої було сформовано з числа призерів національних змагань за результатами наступних трьох етапів світової серії КАРАТЕ1 («Австрія опен», «Париж опен» та «Нідерланди опен»).

Чемпіонат України в Харкові відбувся 23-24.11.13.

На жаль, не всі найсильніші буковинські каратисти вирушили до Харкова. Натомість деякі з них відзначились на міжнародних змаганнях в Угорщині, де вихованці СК «Лідер» (тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін) у складі 20 спортсменів (об’єднаною командою з СК «Спарта») взяли участь у «17 Hungarian tatami karate cup», в якому змагалось близько 740 спортсменів з таких країн, як Словенія, Швейцарія, Сербія, Чорногорія, Австрія, Хорватія, Словаччина, Угорщина, Боснія і Герцеговина та Україна.

131123-Hungarian-cup-sportbuk.com (1)Об’єднана команда в загальному заліку посіла 4 місце. Переможцями стали Валерій Чоботар (куміте, чоловіки U-21, +78 кг), Олександр Качуровський (куміте, U-21, -68 кг), срібними призерами – Віктор Романенко (куміте, U-21, -68 кг), Валерій Чоботар (куміте, U-21, -78 кг), Валерій Балук (куміте, хлопці 10-11 років, -40 кг), бронзовими – Сергій Скрипник (куміте, хлопці 14-15 років, +70 кг), Радіон Ончуленко (куміте, хлопці, 14-15 років, -57 кг), Євген Пилипюк (куміте, хлопці 14-15 років, -57 кг), Віктор Стефанюк (куміте, хлопці 14-15 років, -52 кг) та Костянтин Ліпковський (куміте, хлопці 12-13 років, -50 кг).131123-Hungarian-cup-sportbuk.com (2)