Вітовський Богдан Іванович

7

Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

Народився 13.09.1959 р. у смт. Більшівці (Івано-Франківська область, Галицький район).

В юності займався легкою атлетикою. Кандидат у майстри спорту. Кращі результати: 100 м – 10,5 сек. (майстер спорту – 10,4 сек.), 60 м – 6,7 сек., 200 м – 22,0 сек.

У 1981 році закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут ім. Я. Галана за спеціальністю вчитель фізичної культури.

Трудову діяльність розпочав у 1981 році з посади тренера по легкій атлетиці обласного спортивного товариства «Колос». В подальшому працював заступником голови обласної ради фізкультурно-спортивного товариств «Колос» і «Спартак»,  головою Першотравневого райспорткомітету м. Чернівців, заступником голови спорткомітету м. Чернівців, викладачем фізичної культури Чернівецького медичного коледжу. З 2004 р. працює заступником керівника обласного спорту (посади називалися по різному – заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту, заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту, з 2009 р. – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації). Державний службовець 9 рангу.

Неодноразово нагороджувався за роботу Почесними грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради. Нагороджений відзнакою «Відмінник освіти України», Почесний працівник фізичної культури і спорту України.

Одружений. Сина Роман працює телерадіожурналістом.

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (архів)

***

7 Комментарии
 1. Alex говорит

  25 vfz в Евпатории на V спортивных играх молодежи по быстрым шахматам команда Черновцов наглейшим образом у всех на глазах сплавила матч команде Ровно. В результате Черновцы заняли последнее место, но зато денег заработали.

 2. Alex говорит

  25 мая в Евпатории на V спортивных играх молодежи по быстрым шахматам команда Черновцов наглейшим образом у всех на глазах сплавила матч команде Ровно. В результате Черновцы заняли последнее место, но зато денег заработали.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Алекс, а як можна знати точно, тобто на 100%, чи “сплавляли” матч, чи просто так невдало грали. Якщо команда посіла останнє місце, то, можливо, нічого сенсаційного немає в тому, що вона поступилася? На Вашу думку, Рівне мало програти Чернівцям? Чому тоді не Рівне на останньому місці?:) Я в жодному разі не хочу виправдовувати земляків, просто намагаюсь зрозуміти, наскільки серйозними і реалістичними є звинувачення.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.