Карате: Буковинці підкорили Будапешт

2

Дві золоті та п’ять срібних нагород здобули буковинці на традиційному Міжнародному турнірі з карате WKF «12th Budapest Tatami Cup», який відбувся 26 лютого 2011 р. в Будапешті (Угорщина).

Змагання зібрали близько 650 учасників віком від 6 до 20 років з понад 50 команд, що представляли Угорщину, Сербію, Чехію, Словаччину, Хорватію, Румунію, Македонію, Боснію і Герцеговину, Україну.

Честь нашої держави захищав 21 спортсмен Чернівецької обласної федерації карате-до Сін-Сьобу з клубів «Дзаммай» (тренери – Сідлярчук Святослав, Білоскурський Руслан) та «До-Сін-Тай» (тренери – Задорожний Вадим, Табак Артем).

Змагання відбулися в умовах високої конкуренції: у кожній категорії було від 16 до 64 учасників. При цьому Сербія, Угорщина, Македонія, Румунія були представлені своїми кращими спортсменами. Тим ціннішими є здобуті нагороди. Так, серед буковинців переможцями стали: Каба Олександр (куміте, 12-13 років, -40 кг), Дожук Олександр (куміте, 18-20 років, -78 кг). Срібні медалі вибороли: Вахітов Віталій (куміте, 6-7 років, +25 кг), Гусельніков Кирил (куміте, 10-11 років, -35 кг), Вдов Максим, Радомський Богдан, Гусельніков Кирил (ката командне, 7-11 років). Таким чином, в командному заліку було здобуте 10 загальнокомандне місце, що враховуючи представництво турніру, є успішним результатом. Зокрема, ці змагання для Дожука Олександра були заключним етапом підготовки до престижного етапу «Golden League Karate» – «Dutch open», що відбудеться 5-6 березня 2011 р. в голландському Роттердамі.

Фото дивіться тут:

Дякуємо за матеріали обласній федерації карате-до Сін-Сьобу

і особисто Руслану Білоускурському

***

2 Комментарии
  1. Lira говорит

    Гарні хлопці, нарешті Чернівці їдуть на змагання великими автобусами. Неважливо, перша перемога або чергова, випадкова поразка або сильний супротивник- все це великий досвід, який працює на майбутнє, чи то в спорті, чи в житті. Бажаю не зупинятися, розвиватися і пропагувати серед молоді спорт, корисні звички, успішне українське майбутнє та сучасне європейське мислення.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.