Футбол: «Буковина» зіграла 1:1 з «Енергетиком», обидва голи забили… у третьому таймі

0

Черговий контрольний поєдинок провела чернівецька «Буковина» – 11.02.11 головна команда краю зіграла на штучному полі ФОК «Олімпія» унічию 1:1 з бурштинським «Енергетиком».

За домовленістю сторін, команди зіграли 3 тайми по 40 хвилин. Перших дві частини зустрічі виявилися «сухими». А у заключній 40-хвилинці, коли на поле вийшли переважно молоді гравці, команди обмінялися голами. Рахунок відкрив чернівчанин Вадим Пислар, якому асистував син екс-гравця «Буковини» Миколи Головачука – Юрій. А відновили рівновагу гості після того, як намагаючись розвинути швидку контратаку, Роман Степанков «загрався» і втратив м’яча, що завершилося голом у наші ворота (відзначився Іван Ципердюк).

Стартовий складу «Буковини» (інформація прес-служби ФСК «Буковина»): Олександр Чурілов, Сергій Басов, Петро Климус, Іраклій Циколія, Сергій Зелді, Руслан Гунчак, Роман Дорош, Олександр Донець, Євген Сантрапинських, Степан Маковійчук, Віталій Прокопченко. На заміну виходили: Сергій Преснаков, Владислав Рудченко, Борис Орловський, Олег Керчу, Валерій Блажко, Роман Степанков, Олександр Тодорович, Вадим Пислар, Юрій Головачук, Андрій Королянчук та двоє потенційних новачків «Буковини».