«Іванківці» та «TOM. Studio» стали фіналістами Кубку області (зона «С»).

0
Цими вихідними на майданчику ГТК «Маленький Париж»  відбулися півфінальні матчі мініфутбольного Кубку області (зона «С»).

Досить “рівним” можна назвати матч, який зіграли «Іванківці» та «НДЕКЦ МВС». В першій чверті матчу командам ніяк не вдавалось відкрити рахунок. Перший гол на 17 хвилині забив Артем Меркушов. Відігратись

«НДЕКЦ МВС» змогли тільки на початку другого тайму. Рахунок зрівняв Геннадій Куляк.

Долю потрапляння у фінал вирішувала серія пенальті. Гравці «Іванківців» реалізували усі пенальті, а ось Дмитру Дучаку трошки забракло удачі. «Іванківці» перемагають у серії пенальті та відправляються у фінал.

«Іванківці» – «НДЕКЦ МВС» – 1:1 (1:0), пенальті – 5:3

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Василь Томащук, Тарас Сивка, Андрій Фучинський, Станіслав Лаврук, Максим Ілюк, Артем Меркушов, Ілля Гуцуляк, Максим Максимюк.

«НДЕКЦ МВС»: Богдан Рудак, Ігор Стефанишин, Василь Луцик, Геннадій Куляк, Олександр Темерівський, Денис Зачиковський, Віталій Ткачук, Ігор Дончак, Олександр Стефанюк, Віталій Чехов.

Голи: Артем Меркушов (17) – Геннадій Куляк (22).

Пенальті забили: Василь Томащук, Тарас Сивка, Андрій Фучинський, Максим Ілюк, Ілля Гуцуляк – Василь Луцик, Геннадій Куляк, Денис Зачиковський.

Не забив: Дмитро Дучак (воротар).

Другим учасником фіналу стала команда «TOM. Studio».  В цікавому матчі цей колектив переграв «Чернівецький рятувальник» з рахунком 3:1. Для того, щоб здобути перевагу у два м’ячі гравцям «TOM. Studio» знадобилось лище 9 хвилин. Голи на свій рахунок записали Олександр Карапка та Юрій Антонюк.

У другому таймі Юрій Масікевич скоротив відставання своєї команди, але трохи згодом Павло Бабій реалізував свій момент та встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1.

«Чернівецький рятувальник» – «TOM. Studio» – 1:3

«Чернівецький рятувальник»: Михайло Парменов, Сергій Урсуляк, Олександр Айсюк, Юрій Гумен, Богдан Братко, Юрій Масікевич, Вадим Попович, Вадим Українець, Олександр Баланецький.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик, Олександр Карапка, Ігор Нагорний, Юрій Антонюк.

Голи: Юрій Масікевич (25) – Олександр Карапка (4), Юрій Антонюк (9), Павло Бабій (37).