ФК «Іванківці» – чемпіон мініфутбольного чемпіонату області у зоні «С»

0

Цими вихідними на майданчику ГТК «Маленький Париж»  відбулися вирішальні матчі мініфутбольного чемпіонату Чернівецької області (зона «С»).

У грі за 3-тє місце зустрілися рівні колективи – «TOM. Studio» та «НДЕКЦ МВС». «TOM. Studio» повели в рахунку вже на 2 хвилині. Перший м’яч у ворота опонентів відправив Юрій Антонюк. Однак вже в середині першого тайму попереду був «НДЕКЦ МВС», влучні постріли Леоніда Львова та Олександра Темерівського вивели цей колектив вперед – 2:1.

«TOM. Studio» відповів голом на 20 хвилині. Відзначився Олександрові Карапці, який зрівняти рахунок у матчі. А далі Олександр Бакалярик та Юрій Антонюк поставили крапку в «битві за бронзу» – 4:2. Команда «TOM. Studio» святкувала перемогу та третє місце у зоні «С».

«TOM. Studio» – «НДЕКЦ МВС» – 4:2

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Олег Молдован, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Олександр Карапка, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик, Ігор Нагорний, Юрій Антонюк.

«НДЕКЦ МВС»: Богдан Рудак, Ігор Стефанишин, Василь Луцик, Віталій Дончак, Денис Зачиковський, Геннадій Куляк, Олександр Темерівський, Леонід Львов, Олександр Стефанюк, Віталій Чехов, Володимир Тодераш, Віталій Ткачук.

Голи: Юрій Антонюк (2,32), Олександр Карапка (20), Олександр Бакалярик (31) – Леонід Львов (9), Олександр Темерівський (14).

У фінальному двобої за головний трофей цьогорічного турніру зіграли ФК «Іванківці» та «Чернівецький рятувальник». Перший м’яч влетів у ворота після удару досвідченого гравця ФК «Іванківці» Тараса Сивкі. Але на цьому гравці ФК «Іванківці» не зупинилися, закріпивши результат ще не одним забитим голом. Були хвилини, коли на полі рівновага зберігалася, проте не за результатом на табло. Під кінець матчу Максим Ілюк оформив дубль і зняв питання про чемпіонство. Що цікаво, Максима визнали кращим нападником змагань.

Таким чином цілком заслужено і переконливу перемогу з кінцевим рахунком гри 3:0 вибороли футболісти ФК «Іванківці», які стали переможцями мініфутбольного чемпіонату області у зоні «С».

ФК «Іванківці» – «Чернівецький рятувальник» – 3:0

ФК «Іванківці»: Костянтин Гуцул, Максим Максимюк, Валерій Кривинчук, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Богдан Степаненко, Андрій Беженар, Тарас Сивка, Артем Меркушов, Святослав Лаврук, Ладік Мєлконян, Андрій Фучинський.

«Чернівецький рятувальник»: Михайло Парменов, Іван Бутук, Сергій Урсуляк, Олександр Айсюк, Юрій Масікевич, Вадим Попович, Вадим Українець, Олександр Баланецький, Юрій Гумен, Сергій Самборський, Павло Головко, Роман Григоришен.

Голи: Тарас Сивка (13), Максим Ілюк (37,40).