Чернівецькі каратисти вдало виступили на чемпіонаті України

0

10 та 11 жовтня у Харкові пройшов чемпіонат України з карате. Свою майстерність у цьому олімпійському виді спорту приїхали продемонструвати понад 600 спортсменів, які представляли 61 клуб із 15 регіонів країни. Серед них і провідні українські майстри карате – переможці та призери міжнародних змагань, чемпіонатів Європи та світу.

Після першого змагального дня представники Чернівецької області посідали третє загальнокомандне місце. Буковинські каратисти здобули 5 золотих, 2 срібних і 3 бронзових медалей.

Чернівецькі спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки і яскраву боротьбу за місця в збірній. Чемпіонат України показав, що наші спортсмени готові виступати на найвищому рівні, не дивлячись на складну ситуацію в області із-за пандемії. В перший день змагань Чернівецька область знаходилась на 3 місці серед усіх регіонів нашого краю. Посідати призові місця на турнірах такого рівня вже стало хорошою традицією для нашої області. Тому я вважаю, що ми на правильному шляху і далі на нас чекає ще більше перемог!” – розповів Заслужений тренер України та президент СК «Лідер» Олександр Пікулін.

Загалом, представники Чернівецької області здобули 17 нагород. Медальні виступи до свого активу записали представники трьох найуспішніших чернівецьких клубів – «Лідер», «Максимум» та «Тай-Сен» .