Буковинці стали чемпіонами Європи зі спортивного орієнтування

0

Буковинці вдало виступили на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування

У латвійському місті Тукумс відбувся чемпіонат Європи серед дорослих і молоді зі спортивного орієнтування (рогейн) – European Rogaining Championship-2020. Всього в змаганнях взяли участь орієнтовно 600 спортсменів з 14 країн.

За підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації у чемпіонаті взяли участь буковинські спортсмени, які впевнено дійшли до своєї мети – стали Чемпіонами Європи. Зокрема, у категорії MJ переможцями стали – Олександр Колчанов і Грешнов Олександр, срібні призери – Мордасов Влад і Ленюк Олег.

Також срібними призерами стали: у категорії WJ – Нігда Альона і Кифяк Катерина; у категорії XSV – Бевзо Валентина і Ліпкависот Володимир (усі з Чернівців).

Вітаємо нашими спортсменів та бажаємо успіху ще більше нагород та яскравих спортивних моментів.