Чернівецькі каратисти привезли 16 медалей з «Hungarian Tatami Karate Cup»

0

Спортсмени чернівецького клубу «Лідер» (тренери Олександр Пікулін та Андрій Лазоренко) вибороли 16 медалей на 29 чемпіонаті «Hungarian Tatami Karate Cup», який відбувся 23 листопада, у Будапешті (Угорщина). У змаганнях взяли участь понад 650 спортсмени (62 клуби), з  Угорщини, Туреччини, Франції, Греції, Хорватії, України та інших країн.

Відвідувати цей чемпіонат, а головне виборювати на ньому чемпіонські місця вже стало доброю традицією для “лідерців”. В загальному заліку СК «Лідер» посів третє загальнокомандне місце (5 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей).

Подлєсний Іоан (куміте 9 р., -27 кг)
Козак Контстянтин (куміте 10 р., -27 кг)
Сочикан Олег (куміте 11р., -47 кг)
Адажаій Іван (куміте 14-15 р., -70 кг)

Дякую ще раз всім спортсменам та батькам які зробили свій вклад в загальнокомандну перемогу P.S. 17 лідерів, як 300 спартанців!” – написав на своїй сторінці в Facebook головний тренер СК «Лідер» Андрій Лазоренко.