Лауреати «Зимового кубку lichess» і запрошення на Весняний Кубок (відео)

0

За підсумками тримісячної боротьби (в онлайні і вживу) визначилися 9 основних переможців у своїх категоріях шахових змагань «Зимовий кубок lichess 2019».

Отож, призові трійки у різних номінаціях стали:

Іван Білич, Євгеній Самольотов, Денис Михайлюк;

Віталій Руснак, Ілля Шкварчук, Михайло Смерека;

Валентин Неделко, Юрій Лазурко, Василь Ніколаїшин.

Всього у списку фігурує 70 учасників:

Спонсорами турніру, як повідомив SportBuk.com Ілля Шкварчук, стали чернівецькі компанії:
1) chess-english.com – курси з шахів та англійської
6) instagram.com/__decart__/ – подарунковий магазин
10) @SMART_CV – магазин цифрової техніки

Тепер організатори запрошують охочих взяти участь у весняному Кубку. Звертатися за номером (краще писати на вайбер): 0993131217 (Федя).

Відео:

***

***

І ще цікава інформація з архіву:

«Чернівецька осінь – 2018»: у бліці переміг Ельтадж Сафарлі

На Буковині завершився перший Міжнародний шаховий фестиваль «Чернівецька осінь – 2018». 6 вересня відбувся «В» – бліц – турнір. У змаганнях взяли участь 68 шахістів з України, Азербайджан, Латвії, Ізраїлю, Росії, Молдови та Бельгії. Перемогу святкував блискучий азербайджанський шахіст, міжнародний гросмейстер Ельтадж Сафарлі. Переможець набрав 9,5 очка з 11. Тріумфатор командного чемпіонату Європи – 2013 у складі збірної Азербайджану не програв жодної партії.

Другим став співвітчизник Ельтаджа Сафарлі – людина з Книги рекордів Гіннеса (наймолодший майстер ФІДЕ у світі), міжнародний гросмейстер Гадір Гусейнов. В активі Гадіра 8,5 очка. Цікаво, що Гадір Гусейнов, Ельтадж Сафарлі та Рауф Мамедов представлятимуть Азербайджан на 43-їй шаховій Олімпіаді, яка з 23 вересня по 6 жовтня відбуватиметься у Батумі (Грузія).

На третій сходинці опинився представник України, міжнародний гросмейстер Станіслав Богданович (Одеса). Чемпіон України з рапіду та бліцу – 2017 набрав 8 очок.

У призи також потрапили українець Олександр Зубов (Миколаїв/Київ) та Рауф Мамедов (Азербайджан), які набрали по 8 очок.

Найкращим серед ветеранів знову став уродженець Чернівців Давид Кудішевич (Росія/Ізраїль). Досвідчений шахіст посів 32 місце (5,5 очка). З-поміж жінок- краща чемпіонка світу – 2015 серед дівчат віком до 20 років Наталія Букса (Львів) – 6 очок (28 місце).

Серед буковинських шахістів кращим став міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський. Віталій набрав 7 очок і посів 13 місце. На двадцятій сходинці опинився ще один чернівчанин – майстер спорту України Михайло Ярмистий – 6,5 очка.

Організатори змагань – ГО «Альянс професійних шахістів» (директор – Володимир Зав’ялов) та ГО «Федерація шахів Чернівецької області» (президент – Іван Білич) спільно з Управлінням з фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради та спортивним клубом ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Спонсори змагань – Арон Майберг, Олексій Бурбак.