Міні-футбол: Меморіал Віктора Максимчука 2019 (календар, результати)

0

Старт 24 турніру з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Віктора Максимчука 2019 р. – у суботу, 2 березня.

Місце проведення традиційно – майданчик зі штучним покриттям у студмістечку ЧНУ. Ініціатор і головний організатор – президент ФК «Університет», Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Осадець. Співорганізатори: ФК «Університет», місцева федерація футболу, обласний центр «Спорт для всіх», за підтримки друзів Віктора Максимчука та учасників турніру.

Як повідомив SportBuk.com Микола Осадець, для участі у турнірі заявились наступні команди, які змагатимуться за наступним розкладом:

Група «А» (35 і старші)
«БукФАМ»
«Вікторія-Візувій-Mozzarella»


«Вагонник»
«Заставна»
« Спарта»
« Дрім-Тім»
«Червона Рута»
«Роша»
«U-35 Чернівці»
«ДВС»

Група «В» (45 років і старші)
«Буковина Ретро»
«Дрім-Тім»
«Динамо»
«Берегомет»
«Іва-Коровія»

Група «С» (55 років і старші)
«Берегомет»
«Матфак»
«Заставна»
«Освіта»
«Фазенда»
«Електронмаш»

Календар ігор 

І тур 2 березня, субота

10:00  «Заставна» – «Освіта»  С 55+ – 7:2

10:50  «ДВС» – «Червона Рута» А 35+ – 0:2

11:40  «U-35 Чернівці» – «Спарта» А  35+ – -:+

12:30  «БукФАМ» – «Заставна» А 35+ – 3:0

13:20  «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Вагонник» А 35+ – 6:0

14:10  «Роша» – «Дрім-Тім» А 35+ – 1:3

15:00 «Матфак» – «Фазенда» С 55+ – 2:1

ІІ тур 3 березня, неділя

10:00 «Берегомет» – «Електронмаш» С 55+ – 0:1

10:50  «Дрім-Тім» – «Іва-Коровія» В 45+ – 4:0

11:40   «Динамо» – «Берегомет» В 45+ – 0:2

12:30  «ДВС» – «Дрім-Тім» А 35+ – 1:3

13:20 «U-35 Чернівці» – «Вагонник»  А 35+ – 1:0

14:10 «Роша» – «Заставна» А 35+ – 1:4

 15:00 «БукФАМ» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+ – 1:3

 15:50 «Червона Рута» – «Спарта» А 35+ – 0:4

ІІІ тур 9 березня, субота

10:00  «Фазенда» – «Заставна» С 55+ 3:1

10:50  «Берегомет» – «Матфак»  С 55+ – 2:4

11:40  «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «ДВС» А 35+ – 7:0

12:30  «Заставна» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 0:0

13:20  «Спарта» – «Роша» А 35+ – 9:0

14:10  «Дрім-Тім» – «Червона Рута» А 35+ – 2:1

15:00 «Вагонник» – «БукФАМ» A 35+ – 1:2

IV тур 10 березня, неділя

10:00  «Іва-Коровія» – «Динамо» В 45+ – 0:6

10:50  «Буковина Ретро» – «Дрім-Тім» В 45+ – 3:2     

11:40  «БукФАМ» – «ДВС» А 35+ – 1:2

12:30  «Вагонник» – «Роша» А 35 + – 3:1

13:20 «Заставна» – «Червона Рута» А 35+ – 1:4 (Іван Гешко у першому таймі вивів Заставну вперед, хвилин за 5 до завершення гри суперники відігрались і встигли після забити ще 3 м‘ячі)

14:10 «Спарта» – «Дрім-тім»  А 35+ – 4:1

15:00 «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 6:1

15:50 «Електронмаш» – «Освіта» С 55+ – 2:1

V тур 16 березня, субота

10:00  «Заставна» – «Берегомет» С 55+ – 1:7

10:50  «Освіта» – «Фазенда»  С 55+  – 0:5

11:40  «Вагонник» – «ДВС» А 35+  – 1:4

12:30  «Спарта» – «БукФАМ» А 35+ – 7:0

13:20  «Дрім-Тім» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 4:0

14:10  «Червона Рута» – «Роша» А 35+ – 2:2

15:00 «Заставна» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+ – 1:4

VI тур 17 березня, неділя

0:00  «Динамо» – «Буковина Ретро» В 45+ – 1:3

10:50  «Берегомет» – «Іва-Коровія» В 45+ – 2:0

11:40  «ДВС»- «Роша» А 35+ – 1:0

12:30  «БукФАМ » – «Дрім-Тім» А 35+ – 2:3 ФОТО

13:20 «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Спарта» А 35+ – 1:1 (Сергій Рибак, 19 – Володимир Кифяк, 30) ФОТО, ВІДЕО

14:10 «Вагонник» –  «Заставна» А 35+ – 3:2 (Іван Гешко знову забив за Заставну) ФОТО, ВІДЕО

15:00 «U-35 Чернівці» – «Червона Рута» А  35+ – 3:1

15:50 «Матфак» – Електронмаш» С 55+ – 2:1 

VIІ тур 23 березня, субота

10:00  «Берегомет» – «Освіта» С 55+ – +:-

10:50  «Матфак» – «Заставна» С 55+ – 4:1

11:40  «Спарта» – «ДВС» А 35 + – 4:1

12:30  «U-35 Чернівці» – «БукФАМ» А 35+ – 1:0

13:20  «Роша» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+ – 2:8

14:10  «Червона Рута» – «Вагонник» А 35+ – 2:1

15:00  «Дрім-Тім» – «Заставна» А 35+ – +:-

VIІІ тур 24 березня, неділя

10:00  «Буковина» – «Берегомет» В 45+ – 2:1

10:50  «Дрім-Тім» – «Динамо» В 45+ – 1:1

11:40  «ДВС» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 3:0

12:30  «БукФАМ» – «Роша» А 35+ – 1:2

13:20 «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Червона Рута» А 35+ – 2:0

14:10 «Вагонник» – «Дрім-Тім» А 35+ – 1:5

15:00 « Заставна» – «Спарта» А 35+ – -:+

15:50 «Електронмаш» – «Фазенда» С 55+ – 0:4

***

Група А (35+)

«Вікторія-Візувій-Mozzarella» – 22 (37-6)

«Спарта» – 22 (29-3) без врахування перенесеного

«Дрім-Тім» – 21 (21-10)

«ДВС» – 12 (12-18)

«Червона Рута» – 10 (12-15)

«БукФАМ» – 6 (10-19)

«U-35 Чернівці» – 10 (6-14)

«Вагонник» – 6 (10-23)

«Заставна» – 4 (8-15)

«Роша» – 4 (9-31)

***

Група «В» (45+)

«Буковина Ретро» – 9 (8-4)

«Берегомет» – 6 (5-2)
«Дрім-Тім» – 4 (7-4)

«Динамо» – 4 (8-6)

«Іва-Коровія» – 0 (0-12)

***

Група «С» (55+)

«Матфак» – 12 (12-5)

«Фазенда» – 9 (13-3)

«Електронмаш» – 6 (4-7)

«Берегомет» – 6 (9-6)

«Заставна» – 3 (10-16)

«Освіта» – 0 (3-14)

***

ІХ тур 30 березня , субота

10:00  «Фазенда» – «Берегомет» С 55+ – 8:1

10:50  «Освіта» – «Матфак» С 55+ – -:+

11:40  «Заставна» – «Електронмаш» С 55+ – 0:0

12:30  «Берегомет» – «Дрім-Тім» В 45+ – 4:1

13:20  «Іва-Коровія» – «Буковина Ретро» В 45+ 0:8

14:10  «Роша» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 1:3

15:00  «Заставна» – «ДВС» А 35+ – 1:4

15:50  «Червона Рута» – «БукФАМ» А 35+ – 0:1

16:40  «Спарта» – «Вагонник» А 35+ – 5:1

17:30«Дрім-Тім» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+ – 5:0

 

18:30  Закриття турніру. Підведення підсумків. Нагородження

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.