Міні-футбол: Меморіал Віктора Максимчука 2019 (календар, результати)

0

Старт 24 турніру з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Віктора Максимчука 2019 р. – у суботу, 2 березня.

Місце проведення традиційно – майданчик зі штучним покриттям у студмістечку ЧНУ. Ініціатор і головний організатор – президент ФК «Університет», Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Осадець. Співорганізатори: ФК «Університет», місцева федерація футболу, обласний центр «Спорт для всіх», за підтримки друзів Віктора Максимчука та учасників турніру.

Як повідомив SportBuk.com Микола Осадець, для участі у турнірі заявились наступні команди, які змагатимуться за наступним розкладом:

Група «А» (35 і старші)
«БукФАМ»
«Вікторія-Візувій-Mozzarella»


«Вагонник»
«Заставна»
« Спарта»
« Дрім-Тім»
«Червона Рута»
«Роша»
«U-35 Чернівці»
«ДВС»

Група «В» (45 років і старші)
«Буковина Ретро»
«Дрім-Тім»
«Динамо»
«Берегомет»
«Іва-Коровія»

Група «С» (55 років і старші)
«Берегомет»
«Матфак»
«Заставна»
«Освіта»
«Фазенда»
«Електронмаш»

Календар ігор 

І тур 2 березня, субота

10:0«Заставна» – «Освіта»  С 55+ – 7:2

10:50  «ДВС» – «Червона Рута» А 35+ – 0:2

11:40  «U-35 Чернівці» – «Спарта» А  35+ – перен.

12:30  «БукФАМ» – «Заставна» А 35+ – 3:0

13:20  «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Вагонник» А 35+ – 6:0

14:10  «Роша» – «Дрім-Тім» А 35+ – 1:3

15:00 «Матфак» – «Фазенда» С 55+ – 2:1

 

ІІ тур 3 березня, неділя

10:00 «Берегомет» – «Електронмаш» С 55+ – 0:1

10:50  «Дрім-Тім» – «Іва-Коровія» В 45+ – 4:0

11:40   «Динамо» – «Берегомет» В 45+ – 0:2

12:30  «ДВС» – «Дрім-Тім» А 35+ – 1:3

13:20 «U-35 Чернівці» – «Вагонник»  А 35+ – 1:0

14:10 «Роша» – «Заставна» А 35+ – 1:4

 15:00 ««БукФАМ» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella»  А 35+ – 1:3

 15:50«Червона Рута» – «Спарта» А 35+ – 0:4

 

ІІІ тур 9 березня, субота

10:0«Фазенда» – «Заставна» С 55+ 3:1

10:50  «Берегомет» – «Матфак»  С 55+ – 2:4

11:40  «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «ДВС» А 35+ – 7:0

12:30  «Заставна» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 0:0

13:20  «Спарта» – «Роша» А 35+ – 9:0

14:10  «Дрім-Тім» – «Червона Рута» А 35+ – 2:1

15:00 «Вагонник» – «БукФАМ» A 35+ – 1:2

 

IV тур 10 березня, неділя

10:00  «Іва-Коровія» – «Динамо» В 45+ – 0:6

10:50  «Буковина Ретро» – «Дрім-Тім» В 45+ – 3:2     

11:40  «БукФАМ» – «ДВС» А 35+ – 1:2

12:30  «Вагонник» – «Роша» А 35 + – 3:1

13:20«Заставна» – «Червона Рута»  А 35+ – 1:4 (Іван Гешко у першому таймі вивів Заставну вперед, хвилин за 5 до завершення гри суперники відігрались і встигли після забити ще 3 м‘ячі)

14:10«Спарта» – «Дрім-тім»  А 35+ – 4:1

15:00 «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 6:1

15:50 «Електронмаш» – «Освіта» С 55+  2:1

Турнірне становище:

Група А (35+)

«Вікторія-Візувій-Mozzarella» – 12 (22-2)

«Спарта» – 9 (17-1)

«Дрім-Тім» – 9 (9-7)

«БукФАМ» – 6 (7-6)

«Червона Рута» – 6 (7-7)

«Заставна» – 4 (5-8)

«U-35 Чернівці» – 4 (2-6)

«Вагонник» – 3 (4-10)

«ДВС» – 3 (3-13)

«Роша» – 0 (3-19)

***

Група «В» (45+)

«Динамо» – 3 (6-2)

«Дрім-Тім» – 3 (6-3)

«Берегомет» – 3 (2-0)

«Буковина Ретро» – 3 (3-2)

«Іва-Коровія» – 0 (0-10)

***

Група «С» (55+)

«Матфак» – 6 (6-3)

«Електронмаш» – 6 (3-1)

«Заставна» – 3 (8-5)

«Фазенда» – 3 (4-3)

«Берегомет» – 0 (2-5)

«Освіта» – 0 (3-9)

***

V тур 16 березня, субота

10:00  «Заставна» – «Берегомет» С 55+ – 1:7

10:50  «Освіта» – «Фазенда»  С 55+  – 0:5

11:40  «Вагонник» – «ДВС» А 35+  – 1:4

12:30  «Спарта» – «БукФАМ» А 35+ – 7:0

13:20  «Дрім-Тім» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 4:0

14:10  «Червона Рута» – «Роша» А 35+ – 2:2

15:00 «Заставна» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+

 

VI тур 17 березня, неділя

10:00  «Динамо” – “Буковина Ретро» В 45+ – 

10:50  «Берегомет» – «Іва-Коровія» В 45+

11:40  «ДВС»- «Роша» А 35+

12:30  «БукФАМ » – «Дрім-Тім» А 35+

13:20«Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Спарта» А 35+

14:10«Вагонник» –  «Заставна» А 35+

15:00 «U-35 Чернівці» – «Червона Рута» А  35+

15:50 «Матфак» – Електронмаш» С 55+

 

VIІ тур 23березня , субота

10:00  «Берегомет» – «Освіта» С 55+

10:50  «Матфак» – «Заставна» С 55+

11:40  «Спарта» – «ДВС» А 35 +

12:30  «U-35 Чернівці» – «БукФАМ» А 35+

13:20  «Роша» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+

14:10  «Червона Рута» – «Вагонник» А 35+

15:00  «Дрім-Тім» – «Заставна» А 35+

 

VIІІ тур 24березня ,неділя

   

10:00  «Буковина» – «Берегомет» В 45+

10:50  «Дрім-Тім» – «Динамо» В 45+

11:40  «ДВС» – «U-35 Чернівці» А 35+

12:30  «БукФАМ» – «Роша» А 35+

13:20 «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Червона Рута» А 35+

14:10 «Вагонник» – «Дрім-Тім» А 35+

15:00 « Заставна» – «Спарта» А 35+

15:50 «Електронмаш» – «Фазенда» С 55+

 

ІХ тур 30березня , субота

   

10:00  «Фазенда» – «Берегомет» С 55+

10:50  «Освіта» – «Матфак» С 55+

11:40  «Заставна» – «Електронмаш» С 55+

12:30  «Берегомет» – «Дрім-Тім» В 45+

13:20  «Іва-Коровія» – «Буковина Ретро» В 45+

14:10  «Роша» – «U-35 Чернівці» А 35+

15:00  «Заставна» – «ДВС» А 35+

15:50  «Червона Рута» – «БукФАМ» А 35+

16:40  «Спарта» – «Вагонник» А 35+

17:30«Дрім-Тім» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+

 

18:30  Закриття турніру. Підведення підсумків. Нагородження

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.