Бігунка-красуня просить водіїв пригальмовувати біля «бігаючих пішоходів»

1

Про біг вулицями міста і «вічні проблеми», які виникають через неповагу водіїв до «бігаючих пішоходів», «прокричала» публічно знана чернівецька красуня-бігунка і пропагандистка здорового способу життя Юліана Цурік.

Ці проблеми зачіпають і «звичайних пішоходів», і велосипедистів. І вирішити такі проблеми можна абсолютно безкоштовно – варто лише водіям проявляти повагу до тих, хто «за бортом»…

«Буквально только вчера об этом писала Оля Донченко, и я сегодня не сдержалась 
Для меня ?? это обычно заряд энергией и позитивом, но последнее время все чаще хочется и во время и после тренировки выражаться матами ?
Тротуаров не расчищенных у нас нет, потому что их в принципе нет, бегать приходить по трассе. С приближением праздников машин становится все больше, но злит не их количество а то что ниодна из них не притормаживает проезжая мимо, сегодня на 2 км я была мокрая и грязная от макушки до пяток. Ну и я уже молчу о том как они сигналят и сгоняют в обрывы с дорог 🙁
P. S. Я конечно понимаю что у меня во время ??, выражение лица такое что хочется задавить что бы не мучалась, но все же рано ещё:) », – написала на своїй сторінці у Facebook Юліана Цурік (мовою оригіналу).

Може, хоч до слів такої красуні водії прислухаються;)

***

***

1 Comment
  1. Андрій says

    Дівчина красуння , не спорю:). Але моя думка , на все є своє місце . Машини не їдуть по бігових доріжках, тому і спортсменам не місце на проїжджій частині, перш за все це безпека руху. Тому раджу не нагнітати ситуацію, а просто знайти прийнятне місце для заняття спортом, у нас дуже багато парків та скверів. Це моя думка:).. Хорошого настрою гарній дівчині:)

Leave A Reply

Your email address will not be published.