Чернівецький лучник у фіналі-2018 «перестріляв» олімпійського чемпіона

0

Чернівчанин Ігор Омельченко тріумфував на Всеукраїнських змаганнях серед сильніших спортсменів зі стрільби з лука 2018  р.

46 найсильніших лучників з’їхалися до Харкова, де з 9 по 12 березня виборювали першість серед чоловіків та жінок в олімпійському луці та 15 в блочному луці.

Ігор Омельченко (6.10.1994р.н) є учнем ЧО ШВСМ Майстер спорту України (тренери – Наталя Піскоха та Анатолій Єгоров), у фіналі не дав жодного шансу Олімпійському чемпіону Пекіна 2008 року, харків’янину Віктору Рубану, влучивши дев’ять 10-ок поспіль (30, 30, 30-27, 28, 29) та переміг з рахунком 6:0.
Ігор до змагань готувався на навчально-тренувальному зборі, який проходив в Конча-Заспі. Спортсмен зізнається, викладався на повну, тому отримав гарну винагороду, ставши чемпіоном змагань серед

Віктор Рубан, Ігор Омельченко та Юрій Гавелко

сильніших спортсменів України зі стрільби з лука. 
ІІІ-місце посів досвідчений львів’янин Юрій Гавелко.

Чернівчани Іван Кожокарь (ШВСМ -тренери Осипенко О.Г. та Чеботаренко Д.Д.) та Владислав Черкез (ШВСМ- тренери Єгоров А.І. та Єгорова Н.М.) поступилися в 1/8-ій, посівши 9-ті місця. 
Серед жінок Олена Онуфрійчук (ШВСМ- тренери Єгоров А.І. та Піскоха Н.І.) зайняла п’яту позицію, Яна Орлик (ШВСМ- тренери Єгоров А.І. та Замуравкіна А.І.) – 17 місце.

Інформацію SportBuk.com надав Дмитро ЧЕБОТАРЕНКО

***

***

Чемпіон світу тренувався у Чернівцях… на городі (відео)

***

Чернівецький лучник здобув дві медалі на чемпіонаті світу 2018 (відео)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.