Тепла зустріч резервістів «Шахтаря» у «Маленькому Парижі» (відео, фото)

0

У п’ятницю, 23.02.2018 р., до Чернівців завітали резервісти донецького «Шахтаря» – команда U-19, яка зупинилась у комплексі «Маленький Париж», де, до слова, жили наставники команди Сергій Шищенко та Григорій Чурілов під час роботи у тренерському штабі «Буковини».

За пропозицією власника комплексу і великого шанувальника футболу Йосипа Віцнуделя, тренери та адмінперсонал «Шахтаря» U-19 зіграли товариський матч з міні-футболу проти команди «Маленький Париж», за яку зіграли, зокрема, спортивний директор ФСК «Буковина» Іван Павлюк, президент і тренер ФК «Спарта» Олег Кердей та Іван Папазов, директор стадіону «Буковина» і генеральний директор чернівецького клубу Ігор Наболотний, колишній гравець «Буковини» Олександр Білоус, який півтори сезони зіграв у складі «SV 09 Arnstadt» у німецькій Ландеслізі, а нещодавно очолив у Чернівцях проект «Твоє місто. Чернівці».

Серед представників «Шахтаря» кращим прогнозовано був екс-гравець збірної України, донецького «Шахтаря» та інших команд вищого дивізіону Сергій Шищенко. Забігаючи наперед, зазначимо, що він забив 3 з 4-х голів гостей. Класно зіграв і його помічник у «Буковині» та «Шахтарі» U-19 Григорій Чурілов.

Представники «Маленького Парижу» вдаліше розпочали цю товариську зустріч, і навіть вели 3:1 (двічі відзначився Олександр Білоус і один гол за чернівчан забив Іван Папазов). Хоча м’ячем більше володіли гості. В кінцівці зустрічі Шищенко і Ко не лише зрівняли рахунок, а й вирвали перемогу (3:4).

Представники «Шахтаря» не приховували своїх позитивних емоцій, пов’язаних з теплим прийомом у «Маленькому Парижі». На вечері, з нагоди приїзду таких «особливих гостей», навіть виступила Театр-студія «Ґердан».


У суботу, 24.02.18, запланований контрольний матч «Буковина» – «Шахтар» U-19, на штучному полі ФОК «Олімпія», початок – о 12:00.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

***

***

***

***

Сергій Шищенко повертається до Чернівців!

***

Спорт допомагає діткам із синдромом аутизму, – кажуть фахівці і свідчить досвід

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.