Буковинське «дербі» у Тернополі за путівку до фіналу Кубку України 2017/18

0

«Головний» (для буковинців) півфінал Кубку України з волейболу серед жіночих команд відбувається у Тернополі, де за путівку до фіналу з різної сторони сітки борються дві вихованки буковинського волейболу.

У складі місцевої «Галичанки-ТНЕУ-Гадз», як відомо, з цього сезону виступає Тетяна Ротар з Новоселиччини, яка в дебютному офіційному матчі за тернопільський клуб одразу отримала звання кращої ліберо Суперкубку України.

А за «Волинь-Універ» виступає чернівчанка Людмила Осачук (ОДЮСШ, тренер – Наталія Квітковська), яка торік стала з луцькою командою бронзовою призеркою чемпіонату України і була відзначена, як краща догравальниця Суперліги. Крім того, Людмила вперше була залучена до дорослої збірної України. Раніше вона виступала у складі юнацької збірної – брала участь у чемпіонаті Східно-Європейської Асоціації волейболу EEVZA 2012 р. у Латвії (зональні змагання). Про той виїзд Людмила в інтерв’ю SportBuk.com згадувала з гумором: «Мене тоді лише на матч з Росією трохи випустили. Ще слабенька була, не знаю як і взяли до збірної:)».

А зі збору дорослої збірної торік змушена була поїхати до Києва на операцію на серце (вроджена вада серця, траплялись приступи на тренуваннях). Зі столиці приїхала до Чернівців, відновилась і, на щастя, тепер знову в строю. Як сама зазначала тоді, «варіантів інших не було, грати хочу!»

Перед півфіналом у «буковинській» парі фаворитами називали «Волинь-Універ», адже волинська команда цього сезону перемогла «Галичанку» 5 разів з 5-ти (у т.ч. в товариських матчах).


Але цього разу у драматичній боротьбі виграли господарки півфіналу: «Галичнка-ТНЕУ-Гадз» (Тернопіль) – «Волинь-Універ» (Луцьк) – 3:2 (23-25, 21-25, 25-13, 25-18, 15-8).
***

***
На цьому матчі були і буковинські вболівальники, у т.ч. і легенда нашого волейболу Петро Раца та голова обласної федерації Іван Васкан.

Якщо у повторному поєдинку переможуть гості з Луцька (незалежно від рахунку, як пояснив Іван Васкан), путівку до фіналу розіграють у додатковій «золотій» партії. Якщо ж знову виграє «Галичанка», зрозуміло що буде:)

У неділю гра розпочнеться об 11:00. Цей матч завершився перемогою гостей – 2:3. «Золоту» партію ж виграла «Галичанка», так що Ротар і Ко – у фіналі.
***

***

У другій півфінальній парі у Запоріжжі 28-29.0-1.18 зустрічаються місцева «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» та чинний чемпіон «Хімік» (Южне).

***

***

Волейбол: Ліберо «Буковина-ЧТЕІ» Ротар перейшла в команду Суперліги

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.