У Глибоці відкривають найбільший зал боксу, де працюватиме і тренер збірної!

0

Найбільший в регіоні зал боксу відкривають у Глибоці – на базі місцевого професійного ліцею. Основний інвестор в цей новий зал – обласна федерація боксу (з партнерами).

 

Офіційне відкриття залу боксу, як повідомив SportBuk.com голова обласної федерації боксу Володимир Загурський, відбудеться 24 серпня 2017 р. о 17:00.

Цікаво, що з юними боксерами там буде працювати навіть… екс-головний тренер збірної України з боксу Ільдар Шарафутдінов (під його керівництвом, зокрема, збірна здобула 5 медалей на Олімпійських іграх в Сіднеї). Ще серед тренерів, як повідомив екс-голова обласної, нині керівник міської федерації боксу Юрій Шкляр, буде і відомий чернівецький боксер Олександр Стрілецький. За його ж словами, вже є сотні бажаючих займатися боксом у новому залі.

Після відкриття залу на Центральній площі Глибоки відбудеться міжнародний турнір з боксу за участю представників Молдови, Румунії та України.


SportBuk.com

***

Довідково:

Напрямки навчання у професійному ліцеї – економіка, фінанси, підприємництво; електротехніка, електромеханіка; легка промисловість.

***

Бокс: Срібний успіх Грекула на міжнародній арені

***

Бокс: Чернівчанин Тесленко виграв 10-й бій на профі-рингу

***

Бокс: Буковина має повний комплект нагород на ЧУ-2017 U-17 (відео, фото)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.