Бокс: Срібний успіх Грекула на міжнародній арені

0

Щорічний Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків пам’яті відомого одеського боксера Семена Трестіна завершився в Одесі на «срібній ноті» для Буковини.

Нагадаємо, що цього року він отримав статус турніру класу “А” і кожен переможець цього турніру стає Майстром спорту міжнародного класу.

Турнір 2017 року став вже ХХІ-м і зібрав представників десяти країн, а від України було заявлено три команди: два склади збірної та команда Одеської області, яка за рівнем представлених спортсменів нічим не поступалася українським збірникам.

Ми вже казали про те, що Чернівецька область мала на цьому турнірі двох учасників, а до півфіналу пробився тільки МСМК Степан Грекул із Шипинців у ваговій категорії до 81 кг.

Минулорічний турнір Степан у яскравому стилі виграв і, звичайно, всі шанувальники буковинського боксу чекали від нього повторення успіху. В півфінальному поєдинку Грекулу протистояв його давнішній друг і суперник Олександр Погребняк із Полтавської області. Усі попередні зустрічі цих двох опонентів закінчувалися перемогами шипинчанина. Не став виключенням із правил і цей двобій, хоча перемога Степана вийшла нелегкою і була здобута різноголосним рішенням суддів.


А от у фіналі Грекул нічого не зміг протиставити досвідченому Івану Харламову з Одеси, учаснику чемпіонатів Європи та світу. Усі судді віддали перемогу одеситові, який був влучніший і більш налаштований на перемогу в турнірі. Відмітимо, що Харламов був і більш мотивований, оскільки прагнув здобути звання МСМК, яке у Грекула вже є.

Щодо статистики, то протягом п’яти змагальних днів турніру відбулося 98 поєдинків, які обслуговувала досвідчена суддівська колегія з представниками чотирьох країн. Високий рівень підготовки учасників підтверджує й той факт, що у відсотковому співвідношенні було доволі мало двобоїв, що закінчилися за явною перевагою одного з суперників, хоча навіть у фіналах глядачі побачили один нокаут.

Приємно, що українські боксери доказали свій високий рівень підготовки: з двадцяти фіналістів шістнадцять представляли Україну, два – Індію і по одному представнику мали Казахстан і Білорусь. Натомість збірна Азербайджану так і не делегувала у фінали жодного боксера, проте заробила п’ять бронзових нагород.

P.S. Федерація боксу Чернівецької області висловлює щиру подяку чернівецькому підрозділу всеукраїнської ГО “Золоті Леви Чорної Сотні” та готелю “Буковина” – своїм постійним, давнім і надійним партнерам – за можливість делегувати на Міжнародний Турнір класу “А” пам’яті Трестіна свого кореспондента і за спонсорську підтримку.

Альберт КОМАРІ, SportBuk.com

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Степан Грекул

***

Бокс: на турнірі класу А в Одесі залишився один буковинець (фото)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.