Олімпійське літо 2017: Цихоцька випробувала себе… у перетягуванні канату (фото)

0

І в третій зміні 2017 р. у таборі «Зелені пагорби», розташованого біля підніжжя Карпат у с. Виженка Вижницького району, не обійшлося без «олімпійських сюрпризів» – у рамках проекту «Олімпійське літо» дітки отримали можливість познайомитися, а декому навіть позмагатися з учасницею Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, неодноразовою чемпіонкою України з потрійного стрибку, призеркою Всесвітніх армійських ігор Русланою Цихоцькою.

 

Разом із зірковою стрибункою, в якості волонтера облцентру «Спорт для всіх», до «Олімпійського дня» у «зелених пагорбах» долучилась і вижницька зірочка – переможниця обласних змагань з легкої атлетики у своїй віковій групі Таїсія Голобуцька (донька призера чемпіонату світу з футболу серед медиків 2017 р. Олега Голобуцького).

Представник адміністрації табору «Зелені пагорби» Сергій Соколов та фізрук Василь Григоряк підготували цікаві естафети для «Веселих стартів», в яких взяли участь 4 команди. Цікаво, що у перетягування канату випробували себе і почесні гості – Руслана Цихоцька і Тая Голобуцька «мусили» допомогти молодшим загонам. Цихоцька і Ко, скориставшись «подарованою» організаторами перевагою, навіть виграли цей вид «Веселих стартів».

Крім «Веселих стартів», окремо розіграли призи у змаганнях зі стрибків з місця (колись це вид входив до програми Олімпійських ігор, як, до слова, і перетягування канату) та у конкурсі з умовною назвою «Ти попав» (за однойменним проектом на всеукраїнському каналі, коли треба влучити ударом ногою м’ячем в умовний «дитячий манеж»). У стрибках з місця кращі результати показали: Ірина Ракоч, Марія Пасирь, Катерина Павлюк та Ігор Константин,


«Патрік» і Святослав Ганзюк. А у «прикольному конкурсі», поза конкурсом, взяв участь навіть керівник міського управління освіти Сергій Мартинюк, який в той час якраз перебував у таборі з перевіркою від Чернівецької міської ради.

Усі учасники змагань і конкурсів отримали презенти від облцентру «Спорт для всіх» та обласного відділення НОК України. І, звісно, охочі змогли отримати автограф та сфотографуватися на пам’ять з олімпійкою.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

***

Без цензури про табір (пансіонат) «Зелені пагорби» (відео)

***

У таборі «Зелені пагорби» сезон-2017 розпочали на спортивній ноті (фото)

***

З Книги рекордів Гіннеса – на «міжконтинентальні» змагання в Карпатах (фото)

***

Футболіст-герой світових змагань – на «Олімпійському літі 2016» у Карпатах (фото)

***

Олімпійське літо 2017: стрибки із «супер Русею» в таборі «Калинка» (фото)

***

Руслана Цихоцька (легка атлетика)

***

Руслана Цихоцька: Армійські ігри в Бразилії були схожими на Олімпіаду (+ фото)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.