Бокс: Про дебют чернівчанина на Євро-2017, збірну U-18 на Буковині… (відео, фото)

0

Уперше буковинець представляє Україну на дорослому чемпіонаті Європи з боксу, який триває у Харкові. Тим часом, на Буковині, у комплексі «Сонячна долина» (с. Бояни) до міжнародних випробувань готується збірна України U-18 на чолі з чернівецьким наставником Олегом Малованюком, який, до слова, нещодавно отримав тренерські дві зірки AIBA. І з кращими молодими боксерами країни мають можливість тренуватися і перспективні вихованці буковинського боксу.

 

У вівторок, 20.06.17, керівник обласної федерації боксу Володимир Загурський організував своєрідний боксерський «день відкритих дверей» у «Сонячній долині», у рамках якого, зокрема, представили нове екіпірування збірної області (від партнера федерації – Компанії «Вікна Стиль Трейдінг» Aplot.ua). Журналісти мали можливість поспілкуватися і з тренерами, і з боксерами, і, звісно, з керівником федерації та партнерами.

Старший тренер юніорської збірної області Микола Гакман з Вижниці розповів про найближчі плани з кращими на цей час вихованцями (Вадим Клим та Юрій Томюк), які, сподіваємось, представлять Україну на відповідному чемпіонаті Європи в Туреччині.

Чернівецький наставник збірної України U-18 Олег Малованнюк, відповідно, поділився планами своїх підопічних. За словами Олега Нікадимовича, у «Сонячній долині» тренується два склади збірної. Один днями вирушить на міжнародний турнір пам’яті Є. Кужельного. А перший склад ще має зібратися після Буковини на невеличкий збір у Бердичеві, звідки вирушить на представницький міжнародний турнір до Німеччини. А головна мета, звісно, підготовка до Євро-2017 U-18, яке розпочнеться 14 жовтня в Туреччині.


Приймаючи вітання з отриманням тренерських двох зірок AIBA, Олег Нікадимович пояснив, як кажуть, для чого ці зірки AIBA – на міжнародних змаганнях щоби підійти до рингу, треба мати 1 зірку, щоби підійти до сходинок – 2 зірки, щоби вийти в ринг – 3 зірки.

У ці дні увага любителів боксу, звичайно, прикута до дорослого чемпіонату Європи, який гостює у Харкові. На жаль, лідер буковинського боксу Степан Грекул на Євро не пробився (був бронзовим призером дорослого чемпіонату України). Натомість приємно зазначити, що вперше Україну на цьому форму таки представляє буковинець – рефері Павло Василинчук, який, як ми повідомляли, цього року отримав суддівські дві зірки AIBA.

Євро-2017 у Харкові можна в онлайні дивитися на сторінці European Boxing Confederation:

20.06.17:

***

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Павло Василинчук, Олег Малованюк, Володимир Загурський…

***

Бокс: Чернівецький рефері отримав дві суддівські зірки AIBA (відео)

***

Бокс: Вижничани привезли дві нагороди з Казахстану (фото)

***

Бокс: Буковинці привезли дві нагороди з Грузії (відео, фото)

***

Бокс: Чернівецький рефері отримав дві суддівські зірки AIBA (відео)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.