Бокс: Вижничани привезли дві нагороди з Казахстану (фото)

0

Перспективні боксери з Вижниці відзначились на міжнародному турнірі серед юніорів, який відбувся у м. Шимкент (Казахстан).

Андрій Томюк у катег7орії до 50 кг поступився лише у фіналі і посів 2 місце, а ще один вихованець тренера вижницької ДЮСШ Миколи Гакмана – Вадим Клим, який перейшов з категорії 54 кг у категорію 57 кг, став бронзовим призером. З підготовкою та виїздом на змагання здібним винницьким боксерам допомагають обласна федерація боксу (Володимир Загурський) та постійний партнер місцевої школи боксу – «Кути хліб».

Україну на звітному турнірі, крім двох буковинців, представляли, як повідомляє fbu.net.ua, ще 4 боксери. Ярослав Михалушко (66 кг) виграв змагання, а Нікіта Крапівін (52 кг), Ельвін Алієв (60 кг) та Юрій Майдаков  (70 кг) привезли додому «бронзи».

Нещодавно, нагадаємо, Юрій Томюк та Вадим клим відзначились на представницькому юніорському турнірі з боксу в Тбілісі (Грузія).